Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poważny problem z dzwiękiem.

zaopatrzeniowiec 04 Wrz 2012 21:33 825 5
  • #1 04 Wrz 2012 21:33
    zaopatrzeniowiec
    Poziom 10  

Zacznę od tego, że kilka miesięcy temu dałem się wkręcić w zakup sprzętu, którego w ogóle nie powinienem brać pod uwagę - geniusa 5050 5.1. Śmieć na niespotykaną skalę jeżeli patrzeć na interfejs, jakość grania, wygląd i cenę. Odradzam każdemu, kto chce mieć sprzęt grający - lepiej jest kupić cokolwiek innego w tej cenie. Odkąd go kupiłem sprawia same kłopoty. Po pierwsze zepsuł mi zintegrowaną kartę dźwiękową. Wówczas wmówiono mi konieczność kolejnego zakupu - karty muzycznej pod pci. Kupiłem creativa audigy se. Zgubiłem do niej płytkę ze sterami , ale ze strony producenta ściągnąłem te http://support.creative.com/downloads/download.aspx?nDownloadId=10125 jednak i tak nic nie poprawiły. Nie mogę ustawić grania na surround 5.1 jak powinno być bo wtedy słyszalność dialogów jest zerowa. Muszę trzymać na 'wolno stojące głośniki stereo' by coś usłyszeć. W większości gier i filmów głośniki pierdzą niemiłosiernie przy każdej eksplozji lub uderzeniu. Absolutnie nie ma basu. Okazjonalnie buczy kiedy do karty wepnę mikrofon. Próbowałem testować sprzęt z inną kartą, ale to nic nie dało. Inne sterowniki nie chcą się instalować lub też nic nie dają. Nie mam pojęcia co robić by to działało jakoś w miarę poprawnie lub chociaż znośnie. Proszę o porady. Mój system to win xp pro sp3.

0 5
  • #2 05 Wrz 2012 19:06
    398216
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 05 Wrz 2012 20:31
    alberthus
    Poziom 16  

Kolega wyżej ma rację.

Ewentualnie możesz je wrzucić do rzeki bo jak sprzedasz to ktoś inny będzie na nich "zęby zjadał".

0
  • #4 11 Wrz 2012 12:15
    zaopatrzeniowiec
    Poziom 10  

aha. gimbaza steruje forum. dobra...

Moderowany przez adambyw:

3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji.
    3.1.9. Zabronione jest rozpowszechnianie treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku do innych Użytkowników lub osób trzecich.
    3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

Tym razem jeszcze bez ostrzeżenia

0
  • #5 11 Wrz 2012 18:42
    telecaster1951
    Moderator Akustyka

zaopatrzeniowiec napisał:
    Nie mam pojęcia co robić by to działało jakoś w miarę poprawnie lub chociaż znośnie.
    Nie da się, bo jak sam stwierdziłeś to śmieć. Dałeś się złowić. A było najpierw się zapytać. Ehhh
    zaopatrzeniowiec napisał:

aha. gimbaza steruje forum. dobra...
    Ehhh Sam dałeś się wkręcić i masz pretensje do całego świata ? No proszę Cię... Powagi trochę.

0