Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nokia Lumia 610 710 - Opinie użytkowników.

05 Sep 2012 03:35 6624 12
  • Level 2  
    Witam. Mam mały problem. Zamierzam kupić Nokie Lumie 610 lub 710. Nigdy nie miałem telefonu na Windows. I nie wiem czy dobrze wybiore. Telefon jest mi potrzebny do dzwonienia oczywiscie sms-y korzystanie z internetu. No oczywiście nawigacja darmowa, gadu-gadu i inne gadżety.

Mianowicie interesuje mnie który będzie dla mnie lepszy. I czy wogolę to posiadaja wymienione telefony. Wcześnij posiadałem Samsunga 533 byłem z niego nie zadowolony. Więc prosze o szczere opinie oraz wiadomośći. Również jestem otwarty na propozycje innych telefonów z androidem lub innym opragramowaniem w podobnych cenach.

Pozdrawiam. A i jeśli temat był to przepraszam za dublowanie ale nie znalazlem.
  • Level 37  
    Posiadam Lumie 710. Smartfon jak smartfon. Grunt że się nie przywiesza jak niejeden android (mam też LG Mytouch) i dosyć płynnie chodzi. Mniejsza ilość aplikacji może niejednego zniechęcic ale przecież chcemy telefonu a nie komputer... Mój jest brandowany z amerykańskiego Tmobila ale za 98 centów nie ma co wymagać. Jak tylko gwarancja minie zarzucę mu jakiś custom WP i żeby był po naszemu (chodzi mi o pisanie smsów głosem - bo android bije pod tym względem WP w języku polskim).
    Cóż , jeżeli chodzi o aplikacje to Skype chodzi fajnie ale brak przedniej kamerki powoduje że nie widzimy swojego oblicza podczas wideo rozmowy.
    Nawigacja smiga dobrze , dosyć szybko wychwytuje sygnał GPS z satelity.
    Jedynym minusem to póki co brak możliwości bezpośredniego drukowania zdjęć czy dokumentów przez WIFI z pominięciem SkyDrive. Mam nadzieję na rychłą aplikację w związku z tym. Ciekawa aplikacja to PlayTo umożliwiająca odtwarzanie mediów bezprzewodowo na komputerze lub TV (o ile ma klienta WIFI).
    Bateria niestety tak jak i w większości smartfonów długo nie trzyma.
  • Level 2  
    Troche się zawiodłem... Myslałem że wiecej będzie opini. A może ktos jeszcze coś napisze o HTC WILDFIRE S?
  • Level 13  
    Miałem 710 ale każda inna to to samo. Opini masz przecież mase w necie. Ale ok napisze, trzymaj sie zdala od nokii i tego badziewia.

Nawigacja- bez możliwości wyboru trasy
    Po wygaszeniu ekranu - wyłączają się wszystkie programy w tym wifi.
    Jakość muzyki - istna żenada - ile zyję i miałem telefonów gorszej niesłyszałem.

resztę masz w opiniach na necie....
    generalnie kasa w błoto ten windows i nokia.

Polecam androidy - lub symbiana.
  • Level 25  
    2000 zdjęć w telefonie i zero przycinek. Tak działa WP
  • Level 16  
    dla mnie narazie WP jest jeszcze bardzo niedopracowany i zapomnieli o rzeczach które już dawno w innych telefonach nawet najprostszych są, mam tu na myśli karty pamięci i Bluetooth (można tylko podłączyć słuchawki nie ma możliwości wysłania czegoś na inny telefon) ale jeśli chcesz tylko dzwonić i pisać i wszystko ponadto będzie dodatkiem to może ci nokia przypaść do gustu. Co do Androida tam możesz zrobić wszystko i wszystkiego jest pełno ale już musisz mieć wiedzę i sporo zacięcia żeby się tym wszystkim bawić. Pozostaje jeszcze iPhone który też ma sporo możliwości ale nie zmusza użytkownika do korzystania z nich tak jak android (tylko z drugiej strony po co płacić za opcje których i tak nie chcemy wykorzystać) Jednym słowem musisz się dokładnie zastanowić do czego ci telefon i tym się kierować a nie np. reklamami
  • Level 8  
    miałem wildfire s i nie byłem zadowolony głównie ze względu na wyświetlacz. Może podasz cenę za jaką masz zamiar kupić telefon i czy będzie to nowy, czy też używany. Można określić, czy można wyrwać coś lepszego.
  • Level 25  
    Żyjecie w epoce kamienia łupanego wciąż nie widząc co to skydrive. Wysyłam szybciej zdjęcia na komputer lub inny telefon niż BT, który jest archaiczny..
  • Level 15  
    W lumii 710 ostrzegam, że po pewnym czasie jazdy na telefonie z włączonym wifi - telefon potrafi czasem nawet sparzyć z gorąca. Ogólnie multimedialnie telefon jest bez zastrzeżeń, chociaż głośnik mógłby być lepszy.
  • Level 16  
    djtonka wrote:
    Żyjecie w epoce kamienia łupanego wciąż nie widząc co to skydrive. Wysyłam szybciej zdjęcia na komputer lub inny telefon niż BT, który jest archaiczny..

jedziesz sobie ze znajomymi i nagle dzwoni tobie telefon wszyscy mówią "ale fajny dzwonek wyślij mi" i teraz jeden ze znajomych ma se w955 drugi samsunga c3050 a trzeci powiedzmy nokie n95. wykorzystaj tu nowoczesny skydrive.
  • Level 15  
    Zgadza się. Musi minąć parę lat, żeby skydrive się sprawdził.
  • Level 25  
    To już ich problem że nie mają skydrive. Zresztą można sobie dograć a kolejna aktualizacja przyniesie taką możliwość wszystkim pod naciskiem gimbusow.
  • Level 37  
    Nie ma idealnych telefonów i systemów do nich... Miałem iPhone'a , teraz mam Lumię i MyToucha na Androidzie. We wszystkich trzech widzę dobre i złe strony...