Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Haier HRF250 IEL-

05 Wrz 2012 10:01 2199 7
  • Poziom 8  
    Witam.
    Mam problem z lodówką haier model HRF250 IEL .Zbiera się zbyt dużo szronu na tylnej ściance.Oprócz tego jak pracuje,grzeje się ścianka między zamrażalnikiem a dolną komorą.
    Czy ktoś mógłby mi doradzić?
    Pytania w serwisach są zbywane komentarzem:Kup pan coś innego,ale przecież ktoś kto decydował o wprowadzeniu tego sprzętu kooperował z serwisami,które na tym zarabiały.
    Nie wiem,czy faktycznie sprzęt nadaje się do kasacji,czy można powalczyć o jakiś czas pracy dla niego?
  • Specjalista AGD
    Wyłącza się czy pracuje non stop?
  • Poziom 8  
    Witam.Dzięki za zainteresowanie.
    Lodówka pracuje normalniie,jeśli chodzi o cykle(włącza się i wyłącza).Może są one nieco dluższe (pracy),ale nie pracuje non stop.
    Pozdrawiam.
  • Specjalista AGD
    alpacino8 napisał:
    Zbiera się zbyt dużo szronu na tylnej ściance
    Czy ten szron się topi jak się wyłączy?
    alpacino8 napisał:
    grzeje się ścianka między zamrażalnikiem a dolną komorą.
    To jest prawidłowe.
  • Poziom 8  
    Witam.
    Szron topi się po wyłączeniu,z tym,że jest go ostatnio bardzo dużo(warstwa ponad 2 cm mimo sukcesywnego rozmrażania).Nie wiem na ile jest to prawidłowe?Uszczelka jest co prawda podniszczona,ale spełnia swoje funkcje,nie jest uszkodzona by powodować nieszczelności.Wymieniłbym ją,ale nigdzie nie mogę dostać takowej.
  • Poziom 17  
    alpacino8

Szron topi się po wyłączeniu,z tym,że jest go ostatnio bardzo dużo(warstwa ponad 2 cm mimo sukcesywnego rozmrażania).Nie wiem na ile jest to prawidłowe?

nie jest prawidłowe ,fachowiec musi zrobić napełnienie "freonem" ale nie da na to gwarancji
  • Poziom 8  
    Dziękuję za informację.
    Znakiem tego mała ilość freonu powoduje takie objawy,nie pozostaje nic innego jak wymiana na nową.Jaki czas może lodówka z taką usterką pracować?
    Pozdrawiam.
    Adam.
  • Poziom 17  
    "tego nawet nie wiedzą najstarsi indianie"