Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung-tv - Komputer do tv

przemo200 05 Wrz 2012 19:36 1182 15
  • #1 05 Wrz 2012 19:36
    przemo200
    Poziom 8  

Witam mam na imię Przemek chciałbym podłączyć mój tv do komputera jest to telewizor z kineskopem ale taki nowszy dokładnie samsung cw-29m025n karta graficzna to Nvidia Geforce 7600 poniżej przedstawiam zdjęcia mojego pc i tv (2 ostatnie). Mam jeszcze 2 pytania czy jak podłącz antenę siatkową albo satelitę pod te wejścia na 3 obrazku będę mógł odbierać kanały i od czego są te wejścia na 5 i 6 zdjęciu?
    samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv

Za wszelką pomoc z góry dziękuje. Z racji że pewnie był taki temat a ja nie znalazłem nic sensownego to prosiłbym moderatorów o nie usuwanie tego tematu.

Ps. Czy jest coś takiego jak nadajnik fm na usb czyli że podłączam go pod usb w kompie puszczam muzykę i muzyka leci na wieży bez żadnych kabli. Szukałem w google ale wyskakiwały mi tylko transmitery usb te do zapalniczki a mi chodzi o to żebym mógł zmieniać muzykę np w virtualdj.

0 15
  • #3 05 Wrz 2012 21:11
    przemo200
    Poziom 8  

Niestety nie wiem jaka to karta ponieważ komputer odkupiłem od kolegi i instrukcji do płyty też niemam dlatego się pytam. A możesz napisać do czego one służo lub do czego mozna je wykorzystać. A s-vide w pc mam podłączyć pod karte graficzną czy tv? I dzięki za pomoc,

0
  • #5 07 Wrz 2012 16:00
    przemo200
    Poziom 8  

To pod które ma podłączyć?

PS. bo to jest raczej różnica 4 pin a 9

0
  • #7 07 Wrz 2012 18:57
    przemo200
    Poziom 8  

Nie jestem leniem tylko kiedyś szukałem i nic nie znalazłem, mam jeszcze pytanie bo podłączyłem chinch'a pod to żółte wejście w tv i pc (pod kartę tv) ustawiłem odbiór w tv i nic nie było czy muszę coś w kapie włączać czy może wina kabla (wygląda na cały)

Ps. na obrazku z tej strony na 4 pin jest ground a na 9 pin ground audio i video i moje pytanie polega na tym czy ground i ground audio to to samo i czy do groun audio mogę podłączyć a chinche od dźwięku?

0
  • #9 07 Wrz 2012 21:50
    przemo200
    Poziom 8  

Przecierż mam podane jaką mam kartę graficzną
    Pierwsze zdjęcie to jest screen z everest'a(to mi się wydawało dobrze)
    a drugie to zdj. karty. I nie musisz mnie obrażać to że czegoś nie wiem nie żnaczy że mam mały iloraz inteligencji.
    samsung-tv - Komputer do tv samsung-tv - Komputer do tv

0
  • #11 07 Wrz 2012 22:32
    przemo200
    Poziom 8  

tylko teraz musze sam połączyć 4 pin i 9pin(co nie wydaje się trudne) czy jest jakaś przejściówka bo kiedyś szukałem ale nic nie znalazłem i się poddałem ale tera pomysł wrócił dlatego napisałem na forum. A jak zrobie (kupie) kabel 3m to dużo strace na jakości? I jescze raz dzięki. Można bez wyzywania? Można.

ps. Mam pytanie z innej beczki zdjęcia które wystawie podmieniają się ze zdjęciami wystawionymi przez innych użytkowników albo z innymi które wystawie czasami są 2 takie same. Wie ktoś może czemu tak jest?

0
  • #13 09 Wrz 2012 10:09
    przemo200
    Poziom 8  

czyli na to wygląda że z 4 pin musze wyłamać tylko to plastikowe i pasuje pod 9 pin?

0
  • #15 09 Wrz 2012 11:29
    przemo200
    Poziom 8  

wiem że jest przejściówka ale jej cena plus przesyłka to 3 razy tyle co przejściówka dlatego się pytam czy wystarczy wyłamać bo kabel mogę kupić sam a w komputroniku nie ma takich przejściówek

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo