Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CREATIVE Inspire P38 - Buczenie z jednego głośnika

06 Wrz 2012 17:10 1341 6
  • Poziom 2  
    Witam mam problem, ostatnio gdy siedziałem przy komputerze, gitara mi sie przewróciła na jeden z głośników który odrazu zaczął głośno buczeć, myślałem ze to coś z głośnikiem ale gdy podłączyłem 2 sprawny głośnik do wejścia gdzie był ten uderzony to okazało sie że teraz ten buczy a tamtemu który "oberwał" nic nie jest, wie ktoś o co chodzi. Proszę o pomoc
    CREATIVE Inspire P380 Link
  • Pomocny post
    Poziom 39  
    Może być przerwany/uszkodzony przewód pilota albo uszkodzenie w samym subwooferze bo głośniki satelitarne nie mają związku z tym buczeniem. (po prostu w nich nie ma się co popsuć, chyba że ktoś mechanicznie rozwali głośnik) ale to nie powoduje buczenia.
  • Poziom 2  
    Czyli tak czy inaczej głośniki do wymiany??
    Czy może jest jakiś łatwy sposób by to naprawić??
  • Poziom 39  
    Skąd mamy wiedzieć czy gitara przewód przygniotła czy w subwoofer walnęła i coś się odlutowało? Naprawić się da , pytanie kto i za ile.
  • Poziom 17  
    Sprawdź czy przewód doprowadzający sygnał siedzi solidnie w gnieździe.
  • Poziom 2  
    gitara uderzyła w jeden z mniejszych głośników, subwoofer jest ninaruszony i przewód solidnie siedzi w gnieździe.
  • Poziom 9  
    Mam te same głośniki i miałem podobny problem. Otóż głośniki były sprawne ale jeden z kanałów był zagłuszony. Zmieniłem końcówkę mocy w subwooferze i wszystko jest ok :)