Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

HTC Desire C - tworzenie kopii zapasowej/sms/

mawerikzDG 06 Sep 2012 19:04 3195 2
 • #1
  mawerikzDG
  Level 8  
  A wiec tak mam telefon taki jak xperia x10 mini na nim są wiadomości sms które chciałbym przesłać, skopiować na tego oto htc desire C ..

  Gdzieś na jakiejś stronie znalazłem sposób by zrzucić te sms na komputer..

  Kopia zapasowa - Telefon (USB) - Kopiuj z folderu .. niestety pliki są w formacie SBF (nie do odczytania) próbowałem jakichś programów szukać odnośnie tego formatu ale nic z tego..

  No więc przełożyłem kartę mikro SD z xperi do tego HTC będąc przekonanym że może jakimś cudem gdy włożę kartę SD to tą kopie co mam na karcie wypakuje do telefonu.. niestety ten HTC tak jak by samodzielnie robi kopie i wysyła na gmail..

  Pobrałem coś takiego jak HTC Sync Menager by móc używać plików itd z telefonu na komputerze po przez USB .. by jakoś wkleić tą kopie zapasową zrobioną na Xperi

  Proszę o pomoc głównie chodzi mi o to by te SMS z Xperi znalazły się na HTC.. lub żebym mógł je odczytać ten format SBF.

  Jeżeli można to proszę o dokładne opisanie krok po kroku ..

  Z góry bardzo bardzo baaardzo dziękuję .
 • #2
  OlekMTG
  Level 34  
  W ten sposób nie przeniesiesz kontaktów. Radziłbym przetestować program MyPhoneExplorer. Wykonaj nim kopie zapasową SMS z Xperii, później podłącz Desire C i sprawdź czy da się przywrócić.
 • #3
  EndriusG
  Level 16  
  ewentualnie zainstaluj sobie z marketu GO SMS (program to obsługi sms) na obydwu telefonach na jednym zrób kopie a na drugim przywróć (oczywiście w między czasie należy skopiować plik który sobie program z kopią utworzy)