Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt...

Dj Blue-Master ;) 06 Sep 2012 20:00 3210 13
Wago
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Witam.
    Zastała mnie nagła potrzeba na gotówkę więc mam do zaoferowania kilka przedmiotów z mojej piwnicy ;)

1. Cd-player hollywood cd-x5 , czarny , w dobrym stanie wizualnym, techniczny hmm ogółem fajny playerek ale nie ma anty schocka i nie da się go używać na imprezach , pograł trochę w domu i leży już z 7miesięcy.
    2. Odtwarzacz Cd , kupiłem kiedyś na bazarku, ma uszkodzony wyświetlacz tzn. niby się jakoś świeci ale nie pokazuje nic , nr piosenki , czas itp. brakuje mu zaślepki do szufladki od płytek , poza tym dość fajny odtwarzacz np. do warsztatu itp. ;)
    3. Walizka , casey własnej roboty na mixer : behringer djx700 lub inne o takich rozmiarach bądź ok. 2cm szersze ;) Klapa na kable na całą szerokość mixera i wysokość ok.10cm. Ogółem stan dobry jedyny minus to chyba to, że materiał jest na zszywki i brakuje 2ch narożników. Poza tym jest metalowa rączka, 2 zamki na kluczyk i 2 zawiasy rozłączane.
    4. Walizka , casey oryginalny aluminiowy duży (44x32x10+4cm) w dobrym stanie , jedyny minus to pęknięcie na jednym z boków powstałe na skutek upadku walizki na schody ale sprzęt w środku był cały i walizka nadal spełnia swoje zadanie .
    5. Tonsil Gdwt 9/40 stan wizualny nawet dobry, horn ma utrącony kant, powinien działać ale nie mam pewności ponieważ niema wyprowadzonych kabli, ani w ogóle nie ma gniazda na kable , a nie da się odkręcić tubki.

ceny :
    1.120zł do negocjacji .
    2.50zł.
    3.Jej wykonanie wyniosło około 100zł, ale materiał jest na zszywki i jest kilka małych nie dociągnięć więc niech będzie 60zł.
    4.35zł.
    5.15zł.

Mam jeszcze pare głośników, kolumienkę i poszukam co tam jeszcze mogę mieć i dopiszę jutro bo dziś już nie mam czasu , zdjęcia też jutro albo wprost na skrzynki pocztowe zainteresowanych ;)

Kontakt gg-33261091 . e-mail- djblue-masterrrr(malpa)wp.pl i tele.kom- 661-812-947 od 7do 8(szkoła) i od 15 do 1w nocy.

Pozdrawiam Dj Blue-Master ;)
  • Wago
    DJMYMON
    Level 14  
    Mozna jakieś zdjęcia ?
  • Wago
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Więc jak mówiłem tak dziś dodaję zdjęcia.
    Do sprzedania mam jeszcze:
    1. Kolumna Sonics as 167 moc 40 wat 8 ohm, z uszkodzonym głośnikiem basowym, wymiana membrany i będzie działał jak powinien , głośniki średnio i wysoko tonowy sprawne.
    2. Dwa głośniki wysokotonowe firmy nie znanej , mają 8ohm (mierzyłem) działają ,
    3. Transformatory . 4sztuki nie wiem czy działają czy nie , jeden jest z Unitry, drugi ma jakieś napisy 3140 118 33289(1) ST41-085-0550DF i trzeci jak widać na zdjęciu ma napis T-620T-11D.I jeszcze jeden który widać na zdjęciu z słuchawkami, ten jest ponoć spalony, wyjęty z cd playera Tec2420.
    4. Zasilacz Unitra Zatra 220v-50hz > 9v 400mA nie wiem czy działa, kawałek obudowy na rogu odleciał.
    5. Płytka wyjęta z starego radia, ma 5 suwaków o ile dobrze pamiętam to było: basy, soprany, głośność, lewo/prawo, i nie wiem od czego jeszcze jeden, stan nieznany wszystkie elementy są na płytce , kable poucinane od wtyczki.
    6.Słuchawki bezprzewodowe firmy Freitag Electronic. Jak znajdę zasilacz to zobaczę czy działają.

Ceny:
    1.40zł.
    2.20zł.
    3.20zł za wszystkie 4sztk.
    4.Czekam na propozycje ;)
    5.Gratis do punktu. 3.
    6.Jak będą działać to +/- 50zł.

Zdjęcia:
    [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt...

I zdjęcia casey . Jak widać oryginalny. aluminiowy jest na górze, a na 3-cim zdjęciu widać to pęknięcie ;)
    [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt... [Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt...
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Witam.
    Casey dedykowany na mixer djx 700 nieaktualny.

Reszta jak najbardziej do wzięcia ;)
    cjevda
    Level 20  
    Jaka cena za walizkę srebrną z wysyłką?
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    cjevda Hmm 40zł płacisz przy odbiorze , w 40zł masz casey +koszt przesyłki który wyjdzie grubo ponad 10 (pobranie pocztowe , wymiary i waga ) więc jest 2ch zainteresowanych jeżeli dasz to 40zł casey jest twój ;)
    DJRadioActive
    Level 18  
    Za 100 zł z przesyłką mogę wziąć CD-X5 +GDWT
    geniusek
    Level 15  
    Witam jestem zainteresowany kupnem (1. Cd-player hollywood cd-x5) tylko powiedz mi co to jest ten anti shock :> ?
    gargus02
    Level 15  
    Anti shock to jest takie coś, co zapobiega przerwaniu piosenki na chwilkę kiedy cdk zostanie potrząśnięty, stolik lekko drgnie itp.
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Odtwarzacz cd nr 2 w poście pierwszym, nieaktualne.

Kolego geniusek anti schock to: to co pisze kolega gargus02 ;)

Potencjalnie mamy 2ch zainteresowanych na cd-x5 więc czekam na propozycję kolego geniusek , oracz czekam na wiadomość od kolegi DJRadioActive kto da więcej ;> :D
    geniusek
    Level 15  
    Mogę dać 100 zł + max 20 zł za przesyłkę.
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Odświeżam ;)
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Odświeżam i do listy dodaję Sub bas'a DIY na znanym wszystkim Gdn-38-550-4 Stx'a . Obudowa około 110 litrów strojona na 45hz ale po ostatniej dyskotece bas reflex gdzieś zaginoł ;/ i teraz jest wsadzony kawałek rurki pcv :D , rączki sprężynowe, narożniki, flansza na statyw, gniazdo speak on i zwykłe na kable (to zwykłe odłączone ). Pracował 5 dyskotek pod wzmacniaczem Mc Voice... więc nie dostał więcej niż 100 watt. Cena 300zł do negocjacji ;)

[Sprzedam] Czyszczenie piwnicy: cd player, case'y ,tonsil gdwt...
    Dj Blue-Master ;)
    Level 16  
    Temat do Zamknięcia.