Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja ActiveJet - dodatkowe otworki

domin091 08 Wrz 2012 13:43 1449 2
  • #1 08 Wrz 2012 13:43
    domin091
    Poziom 1  

Cześć, mam problem z regeneracją tuszu firmy ActiveJet.
    Generalnie z tego co wyczytałem należy odkleić nalepkę, wcisnąć metalową kulkę, wlać tusz i odessać. Natomiast w moim kartridżu zauważyłem dodatkowe otwory. Chciałbym się was zapytać czy tusze tego rodzaju należy uzupełniać w inny sposób.
    Mój zestaw do napełniania to ActiveJet UK-1.

Regeneracja ActiveJet - dodatkowe otworki Regeneracja ActiveJet - dodatkowe otworki Regeneracja ActiveJet - dodatkowe otworki

0 2
  • #2 09 Wrz 2012 23:28
    daniel1666
    Poziom 13  

Pierwsza sprawa posiadasz zestaw Active Jet UK-1 zestaw jest uniwersalny do HP, Canon itp. więc do niczego możesz zapchać głowicę w pojemniku tusze mają różną gęstość więc powinno się je dobierać indywidualnie do producenta drukarki.
    Druga sprawa pojemniki z tuszem (zamienniki) dzielą się na dwa rodzaje: lepsze regenerowane ze starych zużytych oryginalnych pojemników np: HP oraz produkowane od podstaw przez producentów więc mogą się trochę różnić i nie zawsze można je napełnić.

0
  • #3 10 Wrz 2012 10:00
    Spec_Druk
    Poziom 17  

Przede wszystkim musisz mieć klip z przystawką ssącą. Inaczej nie napełnisz tego kartridża. Jeśli kartridż jest drożny to możesz go napełnić aplikując 40ml atramentu przez dysze wylotowe. Inaczej tego kartridża nie napełnisz...

0