Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż!

daavid117 08 Sep 2012 14:38 2619 2
    daavid117
    Level 42  
    Witam! Ostatnio robiłem małe porządki i okazało się, że składuję sporo niepotrzebnych mi już rzeczy. Pierwsza partia tychże:

Telefony komórkowe:
    - Siemens CXT70 x2 - oba się włączały, działały względnie normalnie, brak baterii (gdzieś zgubiłem razem z CX65), mam dwie ładowarki (te telefony bez baterii się nie włączają, więc dokładniejszego stanu ich nie znam)
    - Nokia 3120c - nie działa podświetlenie przycisków i wyświetlacza (telefon się włączał i działał względnie normalnie), brak ładowarki, bateria jest, ale rozładowana i w nieznanym stanie, obudowa raczej do wymiany, nie był naprawiany/rozkręcany

Na powyższe telefony nie mogę dać żadnej gwarancji, bo do Siemensów nie mam baterii, a do Nokii ładowarki. Podobno wyświetlacze z tych Siemensów są dosyć przydatne. Ceny? Nie mam zielonego pojęcia.

- Samsung GT-B3410 Delphi (Corby Plus) - stan BDB, simlock Plus, 100% sprawny, w zestawie ładowarka, bateria, kartonik, instrukcje, słuchawki - używała go moja siostra - cena 180zł + KW - do negocjacji

[Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż!

Inny sprzęt:

- zasilacz z komputera Fujitsu, sprawny, komputer do rozmontowania działał na nim całkowicie normalnie, napięć nie mierzę, bo i nie wiem czym mam go obciążyć skoro to zasilacz dedykowany (skrojony na konkretny komputer) - cena 25zł?

-monitor Belinea 1905 S1 - ucięta wtyczka kabla sygnałowego, monitor się włącza i wyświetla komunikat "check cable", miałem drugi taki, ale po trudnych bojach z kablem dałem sobie spokój, jak ktoś chce się tym pobawić, to proszę bardzo - cena?

- wszystkie części lub cały laptop Toshiba Satellite SA30 213, uszkodzona najprawdopodobniej płyta główna (rozruch się zapętla), brak RAMu - cena?

[Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż! [Sprzedam] zasilacz, monitor, telefony, laptop - wyprzedaż!

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem czegokolwiek proszę pisać w tym temacie. Mogę zrobić dokładniejsze zdjęcia.

Jestem też otwarty na wszelkie propozycje zamiany! Przydałby mi się jakiś sprawny monitor LCD (nawet 15 cali).

Kolejne partie sprzętu będą dodawane w tym temacie.

Edit: Dla kolegi, który zgłosił ten post do moderatora ze względu na brak konkretnych cen przy niektórych przedmiotach - wszystko poza Samsungiem i zasilaczem w cenach od 20 do 100zł - do negocjacji.
    iagre
    Level 35  
    Jaka cena by cię zadowoliła przy sprzedaży Siemens CXT70? Jakie on ma parametry?
    daavid117
    Level 42  
    @UP: Takie jak w katalogu (czyli w zasadzie to samo co CX65). Chcę się tego pozbyć, bo zalega mi to w szafie. Może 15zł +KW (jakieś 10zł) za ten wyglądający nieco lepiej? Poszukam jeszcze CX65, bo w nim zapewne zostawiłem baterię.