Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

alan 28 - zamontowanie cb e renault scenic 2000r

zibi581 08 Sep 2012 16:22 1500 3
    zibi581
    Level 22  
    Witam Kolegów,stałem się niedawno posiadaczem reno scenic 2000r, mam pytanie, gdzie zamontować radio w tym aucie szukałem i nie moge znaleść miejsca ,może jakieś pomysły ,radio to alan 28 , za rady dziekuję.
    jaga134
    Level 26  
    Jeśli będziesz używał,tak jak większość tylko 19 kanału,to możesz włożyć je pod fotel kierowcy.Zmieści się.Ja tam miałem Lincolna.Kupiłem sobie Yosana CB100 jest to radio z panelem sterującym podłączanym kablem.Panel jest nie wielki i doskonale mieści się przy kanale dżwigni zmiany biegów."Reszta" radia jest pod fotelem kierowcy.
    zibi581
    Level 22  
    Nie rozwiazalem problemu.
    Klupsio
    Level 9  
    zibi581 wrote:
    Nie rozwiazalem problemu.

temat stary, więc pewnie nieaktualny. Ja miałem Scenica trochę starszego i radio tti TCB-880. Gabarytowo chyba podobne do Alana 28. Radio miałem zamontowane pionowo do boku siedzenia pasażera. Kabelki prosto do akumulatora. Do tego dodatkowy głośnik. W końcowym okresie nawet zrobiłem dziurę w dachu pod antenę. Teraz nie mam już tego samochodu, ani tego radia.

Pozdrawiam...
    Moderated By c2h5oh:

Regulamin punkt 3.1.19. Zabronione jest publikowanie wpisów w dyskusjach archiwalnych.