Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Renalut Master2.5dci - Po rozgrzaniu nie wchodzi na obroty

kilero123456 10 Sep 2012 21:49 6150 36
    kilero123456
    Level 14  
    warości takie miałem na przelewach, wiec wykręciłęm i oddałem do diagnozy na stole mierniczym. zadnego nie wymieniałem. sa to oryginalne wtryski. po 200 tys
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Popraw pisownię, podmień wtryski, ciesz się autem.
    ozi-77
    Level 16  
    Skoro wszystkie są po 200 tys. i 3 z nich padły to na twoim miejscu robił bym wszystkie, po co dwa razy rozgrzebywać tą samą robotę, ale to twoja decyzja
    piotr.laguna
    Level 13  
    Jeśli ten zawór raz puści to jest koniec z nim i trzeba wymienić prawda?
    Dokładnie tak z tego zaworu nie może wyciekać ani kropla. To jest zabezpieczenie przed niekontrolowanym wzrostem ciśnienia w układzie wysokiego ciśnienia. Co do przelewów nie będę się wypowiadał bo mnie zasypiecie wpisami ale myślę że są do przyjęcia.
    kilero123456
    Level 14  
    No i tak. Przelewy niby sa w miare ale stół pokazał co innego. . . okazało sie że 3 wtryski sa badziewne. wiadomo że 3 sie nie robi tylko komplet i tak regeneracja to koszt 450 jednego z gwarancją. czy to wina samych wtyrysków nie wiem. na czwartek mają być wiec powiem co i jak.Za dotychczasową pomoc i zaangażowanie ślicznie dziękuje i jak jak dalej bedzie siędziało to poinformuje.
    kilero123456
    Level 14  
    Więc tak. Winą były wtryski. Przelewy za wiele nie pokazały, ale stół pokazał wszystko Regeneracja to tak jak mówiłem koszt 450 zł za jeden. Auto wchodzi na obroty, zbiera się dobrze, nie wyrzuca błędów czyli jest ok. Za okazaną pomoc wszystkim dziękuje. Ozi miałeś nosa;)