Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak zrobić kompresor ze sprężarki od stara 200 czyli Smarowanie.

patryk07123 09 Sep 2012 10:22 18093 2
    patryk07123
    Level 9  
    Witam ! Zrobiłem sprężarkę (kompresor) ze sprężarki ze stara 200 i mam problem ze smarowaniem. Pomóżcie !

Jak zrobić kompresor ze sprężarki od stara 200 czyli Smarowanie. Jak zrobić kompresor ze sprężarki od stara 200 czyli Smarowanie. Jak zrobić kompresor ze sprężarki od stara 200 czyli Smarowanie. Jak zrobić kompresor ze sprężarki od stara 200 czyli Smarowanie.
    KuReK93
    Level 17  
    To sprężarka hs19 czy się mylę? I jaki masz ten problem ze smarowaniem? Jeżeli to hs 19 jest ona smarowana ciśnieniowo czyli musisz dodatkowo dorobić pompkę do smarowania ( może warto pomyśleć nad zastosowaniem pompki wspomagania od poloneza? Mały koszt i w miarę trwała). Dorób jeszcze do tego odolejacz jeżeli będziesz myślał o malowaniu tym sprzętem. Nie widzę także zaworu bezpieczeństwa. I te spawy nie wiem czy ci nie puszczą kolego.
    Temat pewnie trafi do kosza (ale nie chcę uprzedzać faktów) bo jest już mnóstwo tematów na forum związanych z budową kompresora.
    Pozdrawiam KuReK93
    Tomasz67
    Level 1  
    niby czym wtedy zalejesz zbiornik oleju w pompce masz do wspomagania olej a w sprężarce np superol