Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z ustawieniem strony startowej

gacek102 25 Sty 2005 00:06 2468 8
  • #1 25 Sty 2005 00:06
    gacek102
    Poziom 12  

Witam,a mianowicie nie mogę ustawić w opcjach internetowych strony głównej,wpisuje www.onet.pl daje zastosuj potem OK ,włączam internet a tam mi wyskakuje strona domyślna microsoftu nie wiem co jest zgrane robiłem tak kilka razy i nic.System jest dopiero odświerzony(czyt.sformatowany).
    Za pomoc z góry dzięki

• #2 25 Sty 2005 00:49
    oleq_30
    Poziom 30  

sprawdzczy na pewno jestto strona microshita ewentualnie z www.computers.artchemistry.com wejdz w poradnik zlapalem trojana itp... sciagnij z odnosnika program ad-aware moze cos ci podmienia stronki ?

• #3 26 Sty 2005 22:42
    tyszek
    Poziom 17  

Najprawdopodniem masz jakiegoś złośliwego skrypta. Ściagnij sobie spy-doctor i powinno pomóc MI pomogło.

• #4 26 Sty 2005 23:05
    jannaszek
    Poziom 39  

a zrób tak: nie wpisuj tylko otwórz strone np :onet .pl,i kliknj narzędzia i ustaw stronę domyślną :użyj bierzącej [odajrze] nie przyjmie się - no to hijackthis i zobacz co tam jest za pozycja -main start page.. -jak nie ta co ci pasuje zaznacz i napraw

• #5 27 Sty 2005 00:48
    oleq_30
    Poziom 30  

nie uzywalbym hijacking jesli nie wiesz co sie z tym robi znam przypadki ze po uzyciu hijacking pozostawal tylko foramt c: tak dokladnie robilo czystki w rejestrze

• #6 27 Sty 2005 01:20
    Kolobos
    Spec od komputerów

:arrow: oleq_30
    Jak ktos umie tylko kasowac pliki to i bez hijackthis zepsuje ;-)
    Po przeskanowaniu hijackthis wystarczy wkleic log z niego na www.hijackthis.de i log sam sie przeanalizuje, pozniej tylko usunac to co wyswietli jako robaki i tyle.

Ps. system zawsze mozna naprawic...

• #7 27 Sty 2005 19:11
    Electronic0
    Poziom 17  

Spy Sweeper - powinien pomóc

• #8 27 Sty 2005 19:22
    Kazor
    Poziom 17  

to niekoniecznie spyware/torjan/etc. był też problem z niezapisywaniem tego do rejestru,przynajmniej w Win98,ale nie pamiętam już jak się to omijało,poszukaj w www.google.pl

• #9 27 Sty 2005 23:14
    Zbysław
    Poziom 24  

Jeżeli używasz win 98SE oraz IE 5/6, to może zablokować ustawienia w rejestrze?

HKEY_CURRENT_USER>Software>Policies>Microsoft>Internet_Eksplorer>Control_Panel>HomePage>1

Pozdrawiam

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME