Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell Vostro 3550 - typ układu graficznego

09 Wrz 2012 17:10 4026 10
  • Poziom 8  
    Witam.
    Mam problem typu karta grafiki, kupiłem lapka Dell Vostro 3550 na oryginalnej płycie ze sterownikami dołączonej do lapka są dwa sterowniki do grafiki Intel HD Graphics 3000 i AMD ATI Mobility Radeon HD 7650M i obie się instalują a w menadżerze urządzeń widnieje tylko Intel(R)HD Graphics Family a gościu od którego kupiłem lapka mówił że są dwie grafiki i jak to można sprawdzić? Proszę o pomoc.
  • Poziom 33  
    Sterowniki najnowsze masz tu Dell V3550 ,
    Opcje Zasilania i ustaw "Wysoka wydajność" ,
    w Biosie powinna być opcja wyboru karty graficznej .
  • Poziom 8  
    No dzięki tą wysoką wydajność sobie zwiększyłem ale gdybyś mógł pokierować mnie jak w tym Biosie dość do wyboru karty. wielkie dzięki
  • Poziom 33  
    W wymagających grach powinno automatycznie przełączyć na Radeon HD 7650M ,
    w Windows 7 jest test wydajności podzespołów > Panel sterowania/System/Indeks wydajności < daj zrzut z tego testu .
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Tu masz wyjaśnienie i sposób przełączania kart graficznej :
    W przypadku Vostro 3550 mankamentem są bardzo niewygodne w obsłudze sterowniki, w których nie da się ustawić globalnego schematu. Każdy program należy przypisywać do danego procesora graficznego oddzielnie, co jest nader irytujące. Co ciekawe nie pomaga usunięcie ich i zainstalowanie nowych Catalystów w wersji 11.3 ,
    niestety na stałe nie ustawisz Radeon HD 7650M .
  • Poziom 8  
    Dzięki za pomoc choć z ostatniego postu nic nie rozumiem nie jestem fenomenem o komputerach wiem tylko podstawy i nie chce ciągnąć tego tematu bo możesz stracić cierpliwość
  • Poziom 33  
    jak uruchamiasz grę naciśnij prawy przycisk myszy na ikonie i masz tam opcje uruchom korzystając z ... tam powinieneś mieć obie karty, wybierasz Radeon HD 7650M ,
    Wybór karty graficznej
  • Poziom 8  
    a dlaczego w menedżer urządzeń mam tylko jedną kartę Intel(R)HDGraphic Family
  • Poziom 8  
    Na końcu instalacji wyskakuje okno że system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania, a cz jest możliwe żeby nie było drugiej karty graficznej,ale dlaczego instaluje się sterownik do amd