Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi a3 1.8t - Audi a3 1.8t nie zapala

bkia 09 Sep 2012 19:21 3300 2
    bkia
    Level 15  
    Witam mam problem wsiad貫m do auta kolegi wsadzi貫m kluczyk do stacyjki i od razu zapali貫m, auto zapali這 i po chwili zgas這.
    Teraz mam problem auto nie odpala, pompa nie chodzi nie s造cha, klucz na liczniku ga郾ie.
    Pod陰czy貫m si polskim vagiem b陰d imo w liczniku sterowniku, do immo nie mog貫m si pod陰czy.
    Sprawdza貫m vagiem angielskim b陰d w liczniku ecu i immo.
    Wykasowa貫m b喚dy, by造 2 razy, teraz b喚dy nie wyskakuj ale mam dalej problem z zapaleniem.
    Chcia貫m zrobi adaptacj ale w liczniku i immo nie wpuszcza mnie do kana逝 10,jak wpisuje 00 pokazuj 瞠 albo 幢e wpisuje albo brak dost瘼u.
    Jest podejrzenie 瞠 immo wywali這.
    Mam vag i vag tacho ale nie wiem jak tego u篡 do przywr鏂enia immo.
    Znam vag-a ale jeszcze tego nie robi貫m, mo瞠 wina mojego vaga.
    Mo瞠 kto si wypowiedzie na ten temat.
    Bardzo bym prosi o pomoc.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemy郵e. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj si
  • Helpful post
    Hans30
    Level 27  
    Na pocz徠ek musisz mie pin kod je郵i my郵isz o zakodowaniu klucza,masz wszystko co ci potrzebne wi璚 w czym problem?
    bkia
    Level 15  
    W vag tacho mam dost瘼 do pinu ale co dalej.
    W vagu jest opcja logowania.
    Aby zaadoptowa trzeba si zalogowa w immo vaga czy jak ?
    Tak jak powiedzia貫m nie robi貫m tego jeszcze a musz przywr鏂i auto do stanu wcze郾iejszego.
    Bardzo prosz o podpowied co i jak zrobi.
    Teraz mi si przypomnia這 瞠 zapali貫m i od razu w陰czy貫m 鈍iat豉, a on ma ksenony i pewnie nie oryginalne.
    Spalony bezpiecznik ale nie wiem dok豉dnie kt鏎y bo wyci庵n掖em kilka.
    Ale auto dalej nie odpala, pewnie wywali這 klucze.
    Troch poszpera貫m i znalaz貫m post tre嗆:
    Go嗆 robi tow ten spos鏏 46 adaptacja i teraz nie pamietam kana逝 wiec probuj albo 1 albo 21 albo 26 ,nie wpisywalem ilosci kluczy to jest potrzebne do immo jak kodujesz klucz nie do pilotow ,wiec w ktoryms z wymienionych kanalow ustaw 1 nacisnij pilota i trzymajac zatwierdz i przejmij ,v vasie pisze podczas nacisniecia ze rozpoznano ,to samo z nastepnym mozesz sprobowac ustawic 2 w kanale adaptacji..
    Zacznij od adaptacji w kanale 1 raczej w jedynce sa klucze.

Wej嗆 do modu逝 komfortu i poda kana adaptacji tak, dobrze zrozumia貫m.
    Mo瞠 kto potwierdzi kana adaptacji i do kt鏎ego modu逝.