Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung wave II [GT-S8530] Błąd aparatu.

johnson255 10 Sep 2012 04:38 1440 0
    johnson255
    Level 17  
    Witam szanownych kolegów.

Mam problem z aparatem w tym modelu.
    Aktualizacja oprogramowania aparatu przebiegła w porządku. Chciałem sprawdzić wersje soft kamery i wyskoczył error-fail info... itd. Wgrywanie Bady w wersji 1.0 i 2.0, hard resety nic nie pomagają. Próbowałem podmienić sterowniki aparatu w System FS z wersji GT-S8500 i też nic pomimo tego że aparat jest ten sam firmy NEC CE147.
    SESBDG01:SESBDC22:SESBDC22 Wersja sterownika na początku była SESBDC22 teraz wgrana została SESBDG01. No i cały problem polega ze proces już po wgraniu w czasie sprawdzania zakończył się FAIL-em. Nie wiedząc czemu. Naprawdę tyle już rzeczy co ja kombinowałem. Jedyna opcja, bezpłatna jaka mnie jeszcze ratuje to to że poproszę kogoś o pomoc w skopiowaniu tych dwóch sterowników ze swojego telefonu. Operacja całkowicie bez inwazyjna. Czy mogę was prosić o pomoc? Ponieważ chciałem dobrze, a taki fajny telefonik niestety stracił oko na świat, jeszcze nie mój. Druga opcja bardziej kosztowna ponoć kupienie nowego modułu aparatu NEC CE147.
    Bardzo proszę użytkowników tego telefonu o pomoc, ponieważ nie znam nikogo ze znajomych kto by miał taki telefon.
    Dziękuję z góry i pozdrawiam.