Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PING - Strasznie duży ping

10 Wrz 2012 18:57 2391 8
  • Poziom 2  
    Witam, od jakiś 2 tygodni mam spory problem z pingiem, w godz od 14 do 24 skacze non stop od 100ms do nawet 1000ms, na komputerze nie da się oglądać filmów na YouTubie a co dopiero mówić o graniu, dzwoniłem do dostawcy internetu ale powiedział że u nich wyświetla się wszytko ok. Może wiecie jak temu zaradzić i zmniejszyć ping? Może to jakiś problem z routerem ale ja nie wiem jak to sprawdzić.

Internet od tego dostawcy mam od ponad 4 lat i nigdy nie było żadnych problemów.
  • Poziom 35  
    Start -> Uruchom -> cmd -> ping google.pl -n 200 > c:\plik.txt
    Zamieść wygenerowany plik.txt na forum.
    Co to za internet ? Próbowałeś na innych komputerach ? Wyjmowałeś zasilacz od routera z sieci ?

Komputer wolny od wirusów ? Jaki masz antywirus ?
    Podałeś bardzo mało informacji.
  • Poziom 2  
    Internet radiówka, na drugim komputerze jest to samo.
    Ping sprawdzam tak jak podałeś tylko komendą ping google.pl -t i skacze teraz od 150-400.
    Na komputerze nie ma wirusów, antywirus jakiego używam to AVG.
  • Poziom 21  
    Reset routera jeżeli nie pomoże to reinstalacje zobacz czasami pomaga na takie problemy chociaż to raczej wina dostawcy a u nich jak wiadomo zawsze jest "wszystko ok":)
  • Poziom 2  
    Restet routera nie pomógł.
  • Poziom 21  
    To zobacz reinstal. Masz jakąś płytkę ze sterownikami?
  • Poziom 2  
    Reinstal też nie pomógł.
  • Poziom 21  
    Dzwoń do swojego dostawcy aż przyślą techników bo to u nich coś musi być źle.
  • Poziom 27  
    Nie jestem znawcą, ale u mnie przy internecie z netii był podobny problem i resetowanie połączenia z mojej strony również niewiele dawało. Dopiero po telefonie do netii i zresetowaniu połączenia przez nich szybkość wróciła do normy (a miałem tak samo jak ty bardzo wysokie pingi).