Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

iPhone 5: złącze dokujące tej samej wielkości co wejście microUSB?

panlis2010 10 Wrz 2012 20:15 3705 4
  • iPhone 5: złącze dokujące tej samej wielkości co wejście microUSB? Im bliżej premiery kolejnej generacji telefonu iPhone, tym więcej plotek i przecieków pojawia się w branży na temat jego specyfikacji. Po doniesieniach jakoby nowy smartphone firmy Apple był wyposażony w 4-calowy ekran 16:9, przychodzi kolej na informacje dotyczące złącza dokującego.

Według zdjęcia, które przedostało się do mediów jest ono prawdopodobnie odpowiednio pomniejszone, dzięki czemu lepiej współgra z wejściem microUSB urządzenia. Zdaniem francuskiego portalu NowhereElse.fr za wprowadzeniem nowego, 9-pinowego kabla idą jego nowe, mniejsze rozmiary.

Dla użytkowników telefonu oznacza to większą wygodę w podłączaniu złącza i korzystaniu z microUSB, w które wyposażane są smartphony Apple. Będzie to możliwe bez względu na aktualne położenie urządzenia. Wspomniane zdjęcie będące częścią przecieku znajduje się obok - sami oceńcie.

Źródło: Link

Fajne! Ranking DIY
    O autorze
    panlis2010
    Poziom 20  
    Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
    panlis2010 napisał 518 postów o ocenie 12, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Infinyty
    Poziom 12  
    Co ty gadasz, dorzucić się da, ale doszedłem do tego dopiero po paru godzinach grzebania w ustawieniach i przeglądania internetu, ale i tak trzeba mieć tego zas**nego itunsa do wszystkiego :/ na szczęście używam tylko ipoda
    A co do "pomysłu" gniazda dokowania, to z tego co pamiętam to było takie coś, że wszystkie telefony mają mieć jeden typ złącza aby nie kupować za każdym razem nowej ładowarki i kabla do pc.
    a w przypadku samego portu, to co jak co ale to jest to jedyna rzecz jaka mi się podoba w produktach apple. Port przez który mogę sterować całym sprzętem i pobierać informacje o praktycznie wszystkim za pomocą prostych komend.
    Urgon
    Poziom 36  
    AVE...

Zabawne, że na przykład HTC i Samsung już mają ten sam typ gniazda. A wcześniej HTC miało extUSB zgodny z miniUSB ale dodający ekstra cztery piny...

Apropo całego tego cyrku z ajfonem, to taki dowcip z dziś:
    Cytat:

Mam firmę, która produkuje męskie pozłacane kulki analne, dildo i wibratory.
    W zeszłym tygodniu dostaliśmy list od prawników Apple.
    Okazało się, że zdążyli wcześniej opatentować drogie zabawki dla pedałów.