Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę] Narawa dysku samsung HD103SJ

ichro 10 Wrz 2012 21:53 825 1
  • #1 10 Wrz 2012 21:53
    ichro
    Poziom 1  

Witam, to jest mój pierwszy post na elektrodzie. Wcześniej byłem tylko i wyłącznie pasywnym użytkownikiem który z miłą chęcią oglądał nakład pracy kolegów z forum w tworzeniu projektów... ale do rzeczy..

Dysk ma 2 lata, uzywany był rok, później przeleżal czekając az znajdzie sie osoba która jest w stanie go reanimowac. Dysk zawiesił się podczas przeglądania internetu i od tego momentu nie jest widoczny w biosie. Podmieniłem na chwile elektronike z drugiego HD103SJ ale nie przyniosło to żadnych efektów. Dysk nie posiada numeru firmware tak wiec ciężko powiedziec jaki powinien być firmware. Nie wiem nawet co tak naprawde jest z nim nie tak. Czy to elektronika padła czy od strony mechanicznej. Raczej wykluczam to drugie bo w momencie awarii dysk ani nie byl potrzasany ani nawet ruszany. Co prawda mam jeszcze rok czasu na reklamowanie dysku to wolalbym wyciągnać z niego dane. Jest tam troche kodow zródłowych, notatek, dokumentow, zdjec ważnych z mojego punktu widzenia danych. Czy jest na forum osoba która była by skłonna podjąć się naprawy/ tj doprowadzenia dysku do takiego stanu zeby dalo sie zgrac z niego dane?

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

• #2 16 Paź 2012 01:05
    KodIT

Poziom 21  

Zapraszam do darmowej analizy. Po jej wykonaniu określimy rodzaj uszkodzenia, możliwości odzyskania danych i koszt usługi.
    e-mail: kontakt(malpa)kodit.pl, tel. 889-967-056