Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cordoba fl 1.6 ALM - Gaśnie po wciśnięciu sprzęgła

12 Wrz 2012 15:14 1917 2
  • Poziom 10  
    Mam problem typu wcisnę sprzęgło dojeżdżając do skrzyżowania benzynie i mi samochód zgaśnie. Nieraz odpalę rano auto i mam obroty koło 2 tyś. a jak dodam gazu to spadną na dobre. I jak trzymam nogę delikatnie na gazie to czuje jak pedał gazu sam pulsuje jeszcze jedno. Jak dodam nagle gazu do tak szarpnie mi skrzynią biegów, ale to jak mam obroty do 2 tyś. Na gazie jest OK, tylko szarpanie występuje. Świece wymieniane na bieżąco. Cewka padła wymieniłem. przepustnica czyszczona i adaptowana. panowie przy gazie przestawiali coś zapłon. Nie wiem po co przy sekwencji. Przestawiłem także jest ok nie falują mi obroty jak falowały na wolnych obrotach jak samochód był zagrzany. Już nie mam pojęcia co jest nie tak przecież to prosty chyba dość silnik. Może wtryskiwacz, albo kable bo już nie wiem po kablach psikałem wodą i nic mi się nie działo. Samochód mam od nowości i mam przejechane 203 tyś. Kabli nigdy nie wymieniałem. Kiedyś miałem problem z odpaleniem po umyciu silnika jeszcze jedno błąd sondy sporadyczny. Sonda wymieniona
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 8  
    sprawdzałeś silniczek krokowy? czy po wymianie sondy kasowałeś błędy?

Moderowany przez Pawel wawa:

Brawo, nagroda w postaci ostrzeżenia! 3.1.11. Publikowanie wpisów nie zawierających merytorycznej treści, zawierających szkodliwe porady, porady nie będące próbą rozwiązania problemu oraz publikowanie identycznych wpisów następujących po sobie lub powtarzających informacje ujęte w toku dyskusji. 3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.

• Sklep HeluKabel
  • Poziom 10  
    błędy skasowane to jest wielopunktowy wtrysk i przepustnica