Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opinie o amplitunerze Ferguson AV-770

bravo8 12 Wrz 2012 15:16 1782 4
  • #1 12 Wrz 2012 15:16
    bravo8
    Poziom 16  

Witam noszę się z zamiarem zakupu używanego amplitunera Ferguson AV-770 . Chciałbym połączyć przyjemność słuchania kina domowego z ze słuchaniem muzyki z CD. Nie jestem zbyt wymagającym melomanem ale obecnie posiadam dość leciwy wzmacniacz Pioneer ( nie pamiętam symbol) , ale ma moc 4 x 80 Waat, dość miłe brzmienie, filterek podbicia tonów Loudness. Posiadam cztery głośniki tonsiloskie Mildton 80 . Generalnie jako dźwięk stereo jest dość miło. Wspomniany wyżej Ferguson ma rewelacyjne możliwości co do kina domowego, gorzej z dźwiękiem stereo z CD. Podobno jest jakiś taki bez wyrazu. Szkoda ,że nie mam możliwości odsłuchu tego ferdka na żywo, mieszkam w Szczecinie . Interesuje mnie opinia ludzi którzy posiadają takowy wzmacniacz lub mieli z nim kontakt. Chciał bym usłyszeć opinie jak to jest z tym dźwiękiem z CD . Tylko proszę nie pisać kup sobie Harman Kardon za 3 tyś bo ten to badziewie itd.

Pozdr

0 4
  • #2 18 Wrz 2012 12:04
    Herethic
    Poziom 28  

Fergusony bywają w zwykłych marketach (np. Tesco). Można więc je jakoś odsłuchać.

bravo8 napisał:
    Podobno (dźwięk) jest jakiś taki bez wyrazu.
    Jaka cena - taki sprzęt. Miałem nieprzyjemność się przekonać...

Pozdro.

0
  • #3 30 Wrz 2012 18:56
    bravo8
    Poziom 16  

Prawda, zbytnio nie nadaje się do słuchania CD jako stereo, przy kinie domowym rewelacja.

0
  • #4 30 Wrz 2012 21:13
    Pablo1964
    Moderator

bravo8 napisał:
    przy kinie domowym rewelacja.

Więc po co ten wątek?

0
  • #5 30 Wrz 2012 21:46
    bravo8
    Poziom 16  

Bo w między czasie dostałem informacje od posiadaczy takowych amplitunerów.

0