Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOSHIBA Satellite X200 czy warto??

12 Wrz 2012 18:01 1038 5
  • Poziom 14  
    Mogę kupić laptop TOSHIBA Satellite X200-21D o poniższej konfiguracji:
    Intel Core 2 Duo CPU T7500 2.20 GHz x2
    Karta graficzna GeForce 8700M GT
    Pamięć RAM 2 GB
    300 GB Dysk Twardy
    17 cali matryca o rozdzielczości HD Ready (1440 x 900)
    Napęd optyczny HD DVD, głośniki z wbudowanym subwooferem, 4 porty jack, 6 USB, HDMI, Bluetooth, Wifi, Kamera 1,3 MPx
    Kolor czarny i szary

Za jakieś 900zl

Tylko czy warto?? Nie wiem czy karta graficzna jest wadliwym chipsetem... Facet mówi, że kupił go rok temu w Niemczech w sklepie, ale czy to możliwe skoro te toshiby zadebiutowały w 2007??
  • Poziom 43  
    Kupił leżak magazynowy, albo jakiś po naprawie. Gwarancji pewnie nie udziela ?
    Szukasz laptopa ? Przeznaczenie ? Budżet ?
  • Poziom 32  
    Nigdy nie kupilbym uzywanej x200 - na allegro polowa jest po wygrzewaniu..
  • Poziom 14  
    Hmmm tak naprawdę to sam już nie wiem.... do tej pory przez 4 lata miałem compala 90fl, na którym grałem w co chciałem, oglądało się filmy, net itd... a teraz chcę(?) kupić PC + jakiegoś taniego lapka do filmów i neta. Zobaczyłem tego laptopa i pomyślałem, że trochę lepsza grafa, procek, ram się dołoży i za 900 zł obędę się bez PC...

Tylko, że mam uraz do tych kart. Po prostu są wadliwe, a pewnie i w tej toshibie siedzi taka... tylko jak to sprawdzić nie rozbebeszając go??
  • Poziom 32  
    Nijak. Nie kupuje sie uzywanych laptopow z wadliwych serii - po prostu.
    Dwa - skoro kupujesz PC + laptopa do filmow i internetu to po co ci w nim taka grafika? Nowe zintegrowane grafiki w zupelnosci wystarczaja do filmow czy internetu wlasnie. Rozejrzyj sie za jakims uzywanym i3 + zintegrowana grafika.
  • Poziom 14  
    Cytat:
    Zobaczyłem tego laptopa i pomyślałem, że trochę lepsza grafa, procek, ram się dołoży i za 900 zł obędę się bez PC...

:wink:

No ale odpuszczę sobie tego laptopa. Dzięki za wskazówki.