Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirpool AWO/D 451350 dziwny czas programów

yetiwest 13 Wrz 2012 13:57 957 3
  • #1 13 Wrz 2012 13:57
    yetiwest
    Poziom 11  

Witam,
    Posiadam pralkę Whirpool AWO/D 451350 i podczas wybrania któregoś programu prania pokazuje czas prania np 3 minut gdzie powinno być 1h lub 18minut gdzie powinno być 2h, pokazuje jakby sam proces wirowania i płukania.
    Pralka nie wyświetla żadnego błędu po włączeniu. Nie da się włączyć programu testowego pralki.
    Kiedyś już tak miałem ale problem sam znikł a dziś nic nie skutkuje, wyłączałem z prądu włączałem i nic.
    Miał ktoś taki problem, i wie jak go rozwiązać?

W tej chwili pralka zaś działa normalnie, mimo to chciałbym znać co jest przyczyną powyższych przypadłości.

0 3
  • #2 13 Wrz 2012 20:56
    yetiwest
    Poziom 11  

nikt nie spotkał się z podobnymi objawami w pralce Whirpool?

0
  • #3 13 Wrz 2012 21:05
    karol5608
    Poziom 28  

Miałem kiedyś taki przypadek. Do sprawdzenia dzielnik rezystorowy wybieraka programów oraz luty na module.

0
  • #4 10 Sty 2017 18:26
    młody2066
    Poziom 17  

Przypadkowo trafiłem na ten temat i postanowiłem odpisać mimo tego że dawno to było.Sytuacja taka zdarza się również w pralkach produkowanych na chwilę obecną więc może komuś się przyda.
    Należy zresetować programator(przytrzymać przycisk anuluj dłużej niż 3sek ) i wszystko wraca do normy.Powodem takiego stanu rzeczy jest przekręcenie pokrętła zanim pralka zakończy program.

0