Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia Amica EGH...ECGH - programator :-(((

13 Wrz 2012 22:16 3816 4
 • Poziom 2  
  Przepraszam, jeśli podobny temat już był, a raczej widzę, że na pewno był, ale niestety nie znalazłam tam rozwiązania mojego problemu.
  Po poprzednich właścicielach mojego mieszkania "odziedziczyłam" kuchnię gazowo - elektryczną Amica. Mój błąd i moja głupota, że przed kupnem mieszkania nie sprawdziłam własnoręcznie, czy wszystko w niej działa. Tymczasem parę dni temu próbowałam włączyć piekarnik i...nic - gdy kręcę pokrętłem funkcji roboczych, zapala się lampka, ale już przy pokrętle regulacji temperatury jest ciemno i piekarnik się nie nagrzewa. Na programatorze cały czas są "mrugające" zera i niestety nie wiem, co z nim zrobić - w instrukcji nie ma w ogóle punktu dotyczącego nastawiania zegara itp. (być może poprzedni właściciele dali mi niepełną instrukcję). Nie wiem, czy programator jest zepsuty, czy to ja nie umiem się nim posługiwać :oops: .
  Czy taką instrukcję mogę znaleźć gdzieś w internecie, albo czy ktoś może wyjaśnić (lekko siwiejącej ;-) ) blondynce, jak ustawić programator?
 • Poziom 2  
  Podobny, jednak nie ma ikonki minutnika, natomiast obok ikonki nastawiania ręcznego (po prawej) jest pokrętło oznakowane czymś w rodzaju ustawionej do góry nogami, przekreślonej literki "l" .
 • Poziom 21  
  programator ile ma przycisków?
 • Poziom 2  
  Ha :D . Bardzo dziękuję za przesłaną instrukcję - wprawdzie nie jest to dokładnie ten sam programator, ale jest już włączony i DZIAŁA :D !
  Jeszcze raz dziękuję :angel: