Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchnia Amica EGH...ECGH - programator :-(((

MonikaPre 13 Wrz 2012 22:16 3513 4
 • #1 13 Wrz 2012 22:16
  MonikaPre
  Poziom 2  

  Przepraszam, jeśli podobny temat już był, a raczej widzę, że na pewno był, ale niestety nie znalazłam tam rozwiązania mojego problemu.
  Po poprzednich właścicielach mojego mieszkania "odziedziczyłam" kuchnię gazowo - elektryczną Amica. Mój błąd i moja głupota, że przed kupnem mieszkania nie sprawdziłam własnoręcznie, czy wszystko w niej działa. Tymczasem parę dni temu próbowałam włączyć piekarnik i...nic - gdy kręcę pokrętłem funkcji roboczych, zapala się lampka, ale już przy pokrętle regulacji temperatury jest ciemno i piekarnik się nie nagrzewa. Na programatorze cały czas są "mrugające" zera i niestety nie wiem, co z nim zrobić - w instrukcji nie ma w ogóle punktu dotyczącego nastawiania zegara itp. (być może poprzedni właściciele dali mi niepełną instrukcję). Nie wiem, czy programator jest zepsuty, czy to ja nie umiem się nim posługiwać :oops: .
  Czy taką instrukcję mogę znaleźć gdzieś w internecie, albo czy ktoś może wyjaśnić (lekko siwiejącej ;-) ) blondynce, jak ustawić programator?

  2 4
 • #3 13 Wrz 2012 22:39
  MonikaPre
  Poziom 2  

  Podobny, jednak nie ma ikonki minutnika, natomiast obok ikonki nastawiania ręcznego (po prawej) jest pokrętło oznakowane czymś w rodzaju ustawionej do góry nogami, przekreślonej literki "l" .

  0
 • #4 13 Wrz 2012 22:53
  kaputo
  Poziom 21  

  programator ile ma przycisków?

  8
 • #5 13 Wrz 2012 22:55
  MonikaPre
  Poziom 2  

  Ha :D . Bardzo dziękuję za przesłaną instrukcję - wprawdzie nie jest to dokładnie ten sam programator, ale jest już włączony i DZIAŁA :D !
  Jeszcze raz dziękuję :angel:

  1