Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowy Skype pozwoli na integrację z kontem Microsoft i Facebook

panlis2010 13 Wrz 2012 23:23 2358 4
 • Nowy Skype pozwoli na integrację z kontem Microsoft i Facebook Producent Skype'a wypuścił właśnie kolejną wersję programu dla systemu Windows oznaczoną numerem 5.11. Teraz komunikator obsługuje 6 języków i daje dostęp do wszystkich obrazków, jakich do tej pory użyliśmy w swoim profilu.

  Jednak największą nowością jest możliwość integracji profilu Skype'a z kontem na portalu Facebook oraz z profilem w systemie Microsoft. Nie będzie już zatem konieczne tworzenie oddzielnego konta dla komunikatora. Tym samym Skype podąża śladem wielu innych usług internetowych. Od jakiegoś już czasu pojawia się możliwość połączenia z portalem społecznościowym i pobrania niezbędnych danych bez ponownego ich podawania w osobnej rejestracji.

  Co ciekawe, wraz z połączeniem z profilem na Facebook komunikator pobierze również listę naszych znajomych i poinformuje ich o naszej obecności w systemie Skype.

  Źródło: Link

  Fajne! Ranking DIY
  O autorze
  panlis2010
  Poziom 20  
  Offline 
  Specjalizuje się w: tłumaczenia, copywriting
  panlis2010 napisał 520 postów o ocenie 12, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2010 roku.
 • #2
  MAS3Ł
  Poziom 13  
  Boże!
  Wszędzie ten fejsbuk.

  Niedługo otworzysz lodówkę, a tam fejs_____.
 • #3
  wiceq
  Poziom 13  
  Coś mi się wydaje, że skype, jak ta tęcza z obrazka zaczyna pikować. Szkoda tylko, że był to dobry program bez wodotrysków, a teraz staje się plebsbukolubny.
 • #4
  Jogesh
  Poziom 28  
  Witam. Jaką alternatywę dla skype polecacie? Żeby dział na Androidzie, MACu i Windowsie? I żeby miał możliwości videorozmowy, wysyłania plików i czatu?

  Niedługo jak ktoś nie będzie miał konta na facebooku, to codziennie skype będzie wyświetlał "Nie masz konta na Facebooku, żeby być blisko swoich znajomych załóż konto!" Koszmar. I tak codziennie dostaje maila którego wywalam z jakiegoś portalu społecznościowego.
 • #5
  d-t-x
  Poziom 21  
  Cytat:
  Nowy Skype pozwoli na integrację z kontem Microsoft i Facebook

  Pozwoli, czy zmusi? Bo coraz mniej możliwości wyboru dają nam producenci.
  Niestety, choć jestem na niego skazany, to strasznie nie podoba mi się fakt, iż na paroletnim laptopie z C2D 1,8GHz, 3GB Ram w stanie bezczynności żre około 20% zasobów procesora. Kiedyś tego nie było.