Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PSP GO - Bateria do PSP GO

koston999 14 Wrz 2012 00:16 1035 1
  • #1 14 Wrz 2012 00:16
    koston999
    Poziom 2  

Witam,
    Posiadam konsolę PSP GO i mam mały problem z wbudowanym akumulatorem. Niestety jest on już bardzo słaby i na chwilę obecną nigdzie nie mogę go dostać.
    Zauważyłem, że jest tam podpięty akumulator Li-Ion o napięciu 3.7v i 930 mAh. Posiadam również prawie nową baterię do Nokii n95 8gb i właśnie stąd moje pytanie: czy bateria od tego telefonu( Oryginalna Nokii o takich parametrach: 3,7v i 1200mah) będzie współgrać/działać z konsolą? Czy będę musiał coś jeszcze zrobić oprócz podłączenia i przylutowania odpowiednich kabelków?
    Bardzo bym prosił o pomoc w tej sprawie bądź sugestię odnośnie baterii domowej roboty do PSP GO.
    Pozdrawiam!

ps nie mogę dodać zdjęcia tego aku więc podaję link:
    http://www.ifixit.com/Game-Console-Parts/Sony...rce=ifixit_guide&utm_content=related_products

0 1
  • #2 16 Wrz 2012 21:25
    Krzychu ;)
    Poziom 17  

Na 99% podpięcie baterii (razem z elektroniką) z NOKII nie zadziała w PSP GO.

Szczerze mówiąc to nie wiem dokładnie jak to jest rozwiązane w tym modelu - miałem z nim najmniej styczności, ale w poprzednich należało przełożyć elektronikę z ORYGINALNEJ baterii i podmienić TYLKO OGNIWO.

Czyli na początek spróbuj podpiąć baterię z NOKII bez kombinowania (wszystkie 3 piny), jeśli nie zadziała (PSP nie włączy się na niej) to wtedy będziesz zmuszony do "rozprucia" oryginalnej baterii z PSP GO oraz baterii z NOKII i podmienić elektronikę przy ogniwie NOKII (nie pomyl biegunów "+" i "-"!) - po tym zabiegu PSP powinno działać :)

0