Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

lg 47lm660s czy samsung ue46es6800

cris2012 14 Wrz 2012 07:08 2304 4
  • #1 14 Wrz 2012 07:08
    cris2012
    Poziom 6  

Nie wiem który model TV mam wybrać. Cena jest dość spora opinie na temat tych modeli różne. Proszę o podpowiedź i sugestie. Ja zakres wiedzy na ten temat mam z pozycji telewidza.

• #2 15 Wrz 2012 15:47
    cris2012
    Poziom 6  

Nikt nie potrafi mi podpowiedzieć , który z tych modeli bardziej skłania do zakupu i posiadania go w domu. Sądzę, że oba modele parametry maja bardzo podobne Samsung wydaje mi się , że ma lepszy procesor dwurdzeniowy co może skutkować szybszą bardziej niezawodna pracą i obsługą np. internetu czy innych możliwości tego TV. Natomiast LG jest zdecydowanie ładniejszym TV praktycznie bez ramki aż chce się patrzeć na ten TV ale niektóre komentarze mówią o pewnych spowolnieniach i zacięciach w funkcjonowaniu. W rankingu TV 3Dmaniak 08/2012 zajął pierwsze miejsce a więc może z tymi spowolnieniami nie jest tak źle i też procesor ma nie taki zły.
    Reasumując chcę kupić TV i być zadowolonym nie rozczarowanym i dlatego wpisałem taki temat licząc na sugestie osób być może które miały do czynienia z tymi modelami TV albo po prostu maja wiedzę na ten temat i potrafią wskazać na przewagę któregoś z tych modeli. LG 47LM660S czy Samsung UE46ES6800

• #4 16 Wrz 2012 06:23
    cris2012
    Poziom 6  

Parametry techniczne oba TV maja bardzo podobne. Moje niezdecydowanie polega nie na tym jaki TV kupić tylko który z tych dwóch TV LG 47LM660S czy Samsung UE46ES6800 ma przewagę techniczną i który z tych dwóch TV sprawuje się lepiej w codziennym użytkowaniu, lepiej jest wykonany, bardziej niezawodny. Które 3D w praktyce jest bardziej praktyczne bardziej oddaje rzeczywistość , bardziej się podoba w oglądaniu migawkowe Samsunga czy polaryzacyjne LG , czy zastosowane procesory w obu TV mają zastosowanie i sprawują się niezawodnie czy jednak samsunga dwurdzeniowy ma na tyle przewagę nad zastosowanym procesorem w LG 47LM660S , że jednak to może zdecydować na korzyść Samsung UE46ES6800 itd.

• #5 18 Wrz 2012 03:01
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
 Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME