Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki to model kolumn Tonsil

14 Wrz 2012 12:29 2697 11
  • Poziom 9  
    Witam

Znalazłem bardzo fajny i ładnie wyglądający zestaw kolumn Tonsila tylko nie ma na nich żadnych oznaczeń. Czy ktoś z Drogich Forumowiczów jest mi w stanie powiedzieć jaki to model.

Jaki to model kolumn Tonsil
  • Poziom 43  
    Wygląda jak Tonsil ZG-386.
  • Poziom 34  
    Witam. Wyglądają na Unitra Tonsil ZG-386
  • Moderator Akustyka
    Dokładnie tak jak Koledzy mówią. Jedyny zestaw BR z serii 086. Kup nowe zawieszenia i odnów je, bo to obecnie bardzo rzadkie kolumny o ciekawym brzmieniu.

Wybaczcie, mój błąd.
  • Moderator Akustyka
    Wybacz, seria mi się pomyła, zbyt podobne są do Zg30c i ich klonów. Chodziło mi iż jest to kolumna pokroju ZgC-40-8-580, z tym że w obudowie BR. Mea Culpa.

adaś23 napisał:

Znowu mity tworzysz
    O jakich mych mitach wspominasz ?
  • Poziom 9  
    Witam ponownie

Widzę, że rozgorzała dyskusja na temat tych kolumn. :D

Rozumiem zatem, że są to ostatecznie kolumny: ZG-486.

Interesuje mnie jeszcze jedna kwestia gdyż noszę się z zamiarem późniejszego odsprzedania tych kolumn -
    jak zatem przedstawia się ich wartość w stanie obecnym ( z uszkodzonymi membranami ) i po ewentualnej renowacji.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 12  
    Jak je zregenerujesz możesz sporo zarobić, ale jeżeli chcesz je dla siebie odpusć sobie regeneracje i kup coś współczesnego.
  • Poziom 43  
    Wiele osób poluje na taki zestaw choćby ze względów sentymentalnych. A czy renowacja się opłaci tego nie wiem. Liczy się też efekt wizualny - jak zrobisz to ładnie, to chętnych nie braknie.
  • Użytkownik usunął konto