Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działający przewód tylnich głośników opel corsa b

14 Wrz 2012 20:00 1923 5
  • Poziom 8  
    Witam chce zrobić półkę z głośnikami do tylu w oplu corsa po zdemontowaniu tylniej klapki z przewodami znalazłem tylko jeden przewód od głośników po lewej stronie i po podłączeniu głośnika niestety nie działa z prawej strony od świateł nie ma drugiego takiego wejścia na głośnik. Jak można sprawdzić czy ten przewód jest dobry czy moze lepiej puścić nowy przewód? Czy te przewody idą z lewej strony pod sufitem? Kolejny problem to gdy otwieram bagażnik przestają grać głośniki w przednich drzwiach? Jak bezpiecznie bez uszkodzenia elementów łatwo dostać sie do przewodów od głośników do tyłu Dziękuję za cierpliwość i uwagę proszę o pomoc i porady
  • Poziom 38  
    Witam
    Masz coś pogmatwane z tymi przewodami .Sprawdź czy zgadzają się kolory te przy radiu z tymi z tyłu,najlepiej sprawdź miernikiem.Co do zaniku fonni w głośniku przednim ,to wygląda na to że robi się zwarcie jak otwierasz bagażnik.
  • Moderator CarAudio
    Zamiast szukać przetartych kabelków , które robią zwarcie pociągnij nowe i po sprawie.
  • Poziom 38  
    Tak po prawdzie święta racja,szybciej i bez problemu.
  • Poziom 9  
    Zainwestuj w nowe kable, drogie nie są a będziesz wiedział co masz.
  • Poziom 8  
    Rozwiązałem problemy wtyczka od tylnich głośników nie działała bo była połącząna na 3 przewodach zamiast na dwóch a zwarcie robił taki drut co wystaje w górnej klapie mimo wszystko przeprowadziłem nowe przewody do tylnich głośników i nie żałuję jakość zdecydowanie lepsza niż na starych. Dziękuję za cenne rady