Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka WHIRPOOL AWO/D 5720/P - przestała działać, brak oznak "życia"

16 Sep 2012 11:34 6333 5
  • Level 9  
    Witam.
    Mam problem z dwuletnią pralką (miesiąc temu skończyła się gwarancja) WHIRPOOL AWO/D 5720/P.
    Polega on na tym, że w trakcie prania przestała działać, nie daje żadnych oznak "życia". Sprawdziłem gniazdko itp. - poza pralką wszystko ok. Niestety nie jestem magikiem elektronikiem i pewnie poproszę kogoś o pomoc w jej naprawie, jeżeli tylko sobie nie poradzę. Jednak chcę spróbować. Serwis to ostateczność.
    Z góry dzięki za pomoc.
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Helpful post
    Level 39  
    kenobii wrote:
    Niestety nie jestem magikiem elektronikiem i pewnie poproszę kogoś o pomoc
    kenobii wrote:
    Jednak chcę spróbować
    Skoro udało się dojść tylko do gniazdka to rzeczywiście czyjaś bezpośrednia pomoc jest pilnie potrzebna - i naprawdę nie chodzi tu o złośliwość tylko o to żeby ojca dzieciom przedwcześnie nie odebrać :)
  • Helpful post
    Moderator
    Tak ja Kol. Movzx zauważył - bez pomocy kogoś bardziej obeznanego się nie obejdzie. Trzeba sprawdzić zasilanie na moduł, sam moduł, itd. Ale bez odpowiedniej wiedzy, narzędzi - nic nie poradzimy.
  • Level 9  
    Ok. mimo, że nie wierzycie w moje umiejętności wielkie dzięki za odpowiedź. ;)
  • Helpful post
    Moderator
    Nie ma co się obrażać - nie jesteśmy wróżkami i nie wiemy jakie są Twoje umiejętności. Ale skoro masz ochotę próbować. Sprawdź czy dochodzi zasilanie do modułu, sprawdź czy pracuj przetwornica, jakie jest zasilanie na procesor.
    To na początek.
  • Level 9  
    W żadnym wypadku się nie obrażam, a zrobie to co mi podpowiadasz, dzięki.