logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Nokia N95 8GB z Allegro - jak sprawdzić oryginalność przed finalizacją zakupu?

rutek19 16 Wrz 2012 13:21 1653 7
REKLAMA
  • #1 11316352
    rutek19
    Poziom 2  
    Witam.
    Wczoraj w nocy kupiłem na allegro telefon Nokia n95 8gb. Chyba trochę pośpieszyłem się z kupnem, gdyż nie wydaje mi sie ona oryginalna. Zrobiłem przelew z BGŻ-u, ale pieniądze jeszcze nie dotarły na rachunek w PayU sprzedającego (realizacja przelewu odbywa się w dni rozbocze), czyli dojdą zapewne w poniedziałek koło południa. Wygląd zewnętrzny tego telefonu jest taki sam jak oryginalnej Nokii. Moją uwagę przyciągnęło menu tego telefonu, które jest jakieś nietypowe, tak mi się wydaje. Da się coś jeszcze zrobić, jeśli ta Nokia okaże się nie być oryginalną?
    Nokia N95 8GB z Allegro - jak sprawdzić oryginalność przed finalizacją zakupu?
  • REKLAMA
  • #2 11316417
    Atreyu Makiavel
    Poziom 34  
    Przysługuje Ci prawo zwrotu w określonym czasie od zakupu. A i o ile zauważyłem to PayU działa non stop. Przelewałem kasę z mojego konta w mBanku do sprzedającego przez PayU w sobotę po południu i dotarło w minutę.
  • REKLAMA
  • #3 11316431
    grubas
    Poziom 40  
    To prawda - możesz ją spokojnie zwrócić po zakupie. Masz takie prawo i jak się nie mylę w terminie do 10 dni.
    Jeśli płacisz przez Allegro to pieniądze są od razu na koncie danego użytkownika.
  • REKLAMA
  • #4 11316585
    rutek19
    Poziom 2  
    Ale nie wie ktoś, czy ta Nokia jest oryginalna czy podróbka?
    Bank BGŻ realizuje przelewy w dni robocze. Kasa jeszcze nie doszła, nawet w PayU mam napisane status-rozpoczęta.
  • REKLAMA
  • #5 11316982
    EGSM
    Poziom 10  
    Wygląda na org tylko temat jakiś inny ustawiony.



    Pozdrawiam
  • #6 11317010
    rutek19
    Poziom 2  
    EGSM, jesteś pewien na 100%. Trochę mnie rozweseliłeś, bo jestem dzisiaj totalnie załamany. Wydałem swoje ostatnie pieniądze na ten telefon.
  • #7 11317688
    Jaro070
    Poziom 24  
    Jak dla mnie to temat jest zmieniony, czcionki wyglądają normalnie.
  • #8 11319046
    qwertasdfgqwertasdfg
    Poziom 15  
    Tak po zdjęciu to nie widzę do czego można się przyczepić (nawet jest ikonka Opera Mobile, która to nie występuje w telefonie bez systemu, jakim by zapewne była podróba N95), ale 100% pewność będziesz miał jak dotrze do Ciebie i podłączysz do kompa.
REKLAMA