Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Samsung RL58GPGIH vs. Samsung RL58GPEMH - jakie różnice ?

16 Wrz 2012 14:53 7158 7
  • Poziom 14  
    Zastanawiam się zad zakupem lodówki Samsung RL58GPGIH, która była liderem, a obecnie jest na drugim miejscu w rankingu wrześniowym http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/lodowki/ranking.html ale mam pytanko, wiem może ktoś, czym różnią się te dwa modele RL58GPGIH i RL58GPEMH poza nazwą ?
  • Poziom 9  
    Dam ci dobrą radę zanim kupisz przestudiuj nie rankingi tylko fora gdzie jet dużo negatywnych opini na temat samsuna nie wspominając już o chorym serwisie!!! ja przeklinam dzień w którym kupiłam lodówkę SAMSUNG!!! Ja mam tego pecha że lodówka się zepsuła i co gorsze już pół roku si,ę męcze żeby mi naprawili nie mówiąc już o wymianie bo to nawet nie wchodzi w grę A serwis mi wciska kit że ja się " żle opiekuje lodówką "- śmieszne ale prawdziwe! do muzeum muszę wstawić i nie używać to wtedy będzie działać.
  • Poziom 14  
    Może akurat miałaś pecha, ja mam znajomych, którzy mają lodówki Samsunga tyle, ze inne modele i są bardzo z nich zadowoleni. To że jeden model jest wadliwy, to nie znaczy, że inne też muszę się psuć. Lodówki przodujących firm też mają prawo się zepsuć. Co do negatywnych opinii, to czy dotyczą one tych modeli, których temat dotyczy, czy po prostu Samsunga, bo jeśli tych modeli, to prześlij linki do stron ?
    P.S. Jaki model posiadasz ?
  • Poziom 9  
    Powiem, jedno, żyszczę szczęścia żeby lodówka nie szwankowała. Nie znam modeli które się psują a które nie. Znam tylko chory serwis samsunga i nikomu nie życzę zeby miał z nimi styczność. Nawet kierownik sklepu który pomaga mi w załatwienu naprawy przyznaje że trudno z nimi walczyć jeśli chodzi o naprawy gwarancyjne. ZYCZE POWODZEMNIA!! mój model RL 55VJBIH
  • Poziom 10  
    Musiałeś mieć peszka z tą lodówką w moim przypadku bardzo dużo się sprzedaje z serii Grand masa tego jedzie w polskę i naprawdę są dobre miałem przypadek 2 awarii w jednej klient musiał trochę poczekać ale została mu wymieniona na nową bez gadania wybrał sobie 2 i po sprawie(na duża liczbę towaru te 2 usterki to bardzo dobry wynik) Jeśli chodzi o o tą drugą to Bardzo szybko i nowa maszyna. Ogolnie jakieś dziwne zrządzenie losu cię spotkało no ale tak bywa widziałem wpis serwisowy z innej firmy że procedura trwała 7 miesięcy do decyzji a ile potem nie wiem :) to jest szok :) heheeh
    Nic nie przyśpiesza sprawy jak serdeczność dla serwisanta( dobre serce) no i dobra czarna kawa :)
  • Poziom 9  
    Byc moze mam pecha Dzieki za rade masz na mysli "dac mu w łape"? Nigdy nie naprawiałam lodówki a teraz technik zrzuca wine na mnie ze zle przechoowuje produkty. A co dojakosci mam takieprzekonanie wieksza skala produkcji przekłada sie na gorsza jakosc
  • Poziom 10  
    Dyskusji dużo, a brak trącenia tematu nawet minimalnie.
    Trafiłem na ten post, bo właśnie też zamierzam wybrać któraś z tych dwóch lodówek. Interesowały mnie różnice RL58GPGIH i RL58GPEMH, a nic się nie dowiedziałem.

Temat raczej śmieciowy...
  • Poziom 1  
    Również nurtowało mnie to pytanie w związku z planami zakupowymi. Dopiero infolinia Samsunga wyjaśniła o co chodzi

W RL58GPGIH dodatkowo jest półka na wino oraz system Smart Eco "dopasowujący pracę do warunków zewnętrznych"

EMH tego nie ma

Trzecią różnicą jest kolor - pomiędzy srebrną a kolorem manhatan silver :D