Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tp-Link WR340G - Zrywanie połączenia.

16 Wrz 2012 16:41 1359 2
 • Poziom 9  
  Witam,

  Mam problem z internetem polegający na tym, że w ciągu 30 sekund pingowania wyskoczyło mi ok. 10 pojedynczych "Przekroczono limit czasu połączenia". I tak ciągle, więcej gdy aktywniej korzystam z internetu. Pingi całkiem rozsądne, w granicach 40-45 ms. Dla normalnego użytkowania oznacza to zrywanie transferów pobierania plików, niemożliwość całkowitego załadowania stron, a bracia w grach internetowych narzekają na nieustanne kicki. To samo na dwóch komputerach, obydwa obsługiwane przez router Tp-Link WR340G. Problem z routerem czy u dostawcy internetu? Jak temu ewentualnie zaradzić?

  Z góry dziękuję za pomoc.
  [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
 • Poziom 34  
  Nie napisałeś czy pingi rwą po wifi czy po kablu też. Masz LAN czy modem kablowy? Co z bezpośrednim połączeniem??
 • Poziom 9  
  DSL. Od dostawcy idzie kablem RJ45. Przez LAN też zrywa(ło), bo podłączyłem kablem bezpośrednio i wygląda na to, że jest lepiej. Pinguje google od 5 minut i "Request timed out" był jak dotąd jeden. Transferu plików nie zerwało, nie ma kicków z WoWa. Reset do fabrycznych routera?

  @edit:

  Poprawka, kickuje z Wowa i zerwało transfer. Co zabawne, w logu pingów nie zawsze jest wzmianka o zerwaniu. Dostawca? Wzywać kablistów, czy jest jakiś sposób?