Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung u600 - LCD? Taśma?

17 Wrz 2012 15:20 1137 2
  • Poziom 8  
    Witam, mam problem z U600, telefon dziwnie się zachowuje, ekran miga, trzęsie się i pojawiają sie na nim paski itp. Po wymianie taśmy zamienniku LCD tylko sie podświetlał. Przy taśmie oryginalnej to samo, dopiero po godzinie kombinowania wpadłam na to, że jak się naciśnie LCD z tyłu i przekrzywi delikatnie górną część obudowy (tak jakby pod skosem) pojawia się obraz. Gdy przestane naciskać na tył LCD, obraz znów gaśnie. Co to może być? LCD? Przed rozkręceniem działał bez naciskania... Może złącze taśmy na płycie głównej? Wcześniej taśma w tym modelu była wymieniana już kilka razy. Proszę o pomoc.
  • Poziom 14  
    Inna taśma kolego ewentualnie sprawdź czy wpiąłeś do maxa taśmę bo widocznie fabrycznie uszkodzona taśma lub po prostu coś nie łączy.
  • Poziom 8  
    4 taśmy i w każdej ta sama sytuacja. Obawiam się że problem może być właśnie w złączu taśmy na płycie głównej bo nie zawsze chce prawidłowo taśma wejść, ale przy każdym założeniu dociskam ją przy włączeniu telefonu co nic nie daje. Dopiero po lekkim wygięciu górnej części telefonu obraz sie pojawia. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak spróbować lcd.