Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hmail server - blokada konta w outlooku

17 Wrz 2012 19:26 969 2
 • Poziom 12  
  Witam

  Korzystam z hmail server, jako servera pocztowego. Robiłem formata na jednym z komputerów i zakładałem jeszcze raz konto pocztowe w outloku 2007. Parę razy źle wpisałem hasło i pomimo tego że wszystkie pozostałe ustawienia konta pocztowego w outlooku są dobre, pokazuje się że jest problem z serverem. Słyszałem że w hmail jest coś takiego ze po wpisaniu w outloku parę razy źle hasła hmail blokuje użytkownika i informuje o tym odpowiednim monitem. Nie wiem gdzie to moge sprawdzić w ustawieniach hmail i wyłączyć, bo sama zmiana hasła użytkownika w hmailu na nowe nic nie daje?
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Specjalista Sieci, Internet
  Pokaż ustawienia konta hmail w outlooku.
 • Poziom 10  
  flipertorp napisał:
  Słyszałem że w hmail jest coś takiego ze po wpisaniu w outloku parę razy źle hasła hmail blokuje użytkownika i informuje o tym odpowiednim monitem. Nie wiem gdzie to moge sprawdzić w ustawieniach hmail i wyłączyć, bo sama zmiana hasła użytkownika w hmailu na nowe nic nie daje?


  Hej

  Znajduje się to w:

  Settings -> Advanced -> IP Ranges i tu powinno być zablokowane konto (Auto-ban user(malpa)domena.pl). Usuwasz wpis i odzyskujesz dostęp do poczty. Ustawienia do blokowania masz w Settings -> Advanced -> Auto-ban. Jeżeli chcesz zrobic wyjątek dla danego konta i adresu IP to dodajesz regułe do Settings -> Advanced -> IP Ranges z priorytetem wyższym od pozostałych reguł.