Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Clio II 1.2 komputer - Renault Clio II 1.2 16v komputer/sterownik silnika

18 Wrz 2012 18:35 8514 6
  • Poziom 8  
    Witam. Jestem nowy na forum więc jeżeli coś zrobie źle to proszę mnie poprawić
    Poszukuje sterownika silnika do ClioII 1.2 16v z 2001roku tylko mam problem ponieważ nie mogę takowego znaleźć (chodzi mi o część używaną) samochód jest w wersji exclusive ( z klimatronikiem) i wszystkie komputery jakie znajduje są oznaczone IAW.5NR.C2 a ja potrzebuje z końcówką nie C2 a Ci2 bądź C12 (na komputerze jest kreska i nie wiem czy to jest 1 czy i

numery
    8200162381 lub 8200195173 IAW.5NR.C12 bądź IAW.5NR.CI2
    Do autka były podpinane inne komputery ale nie chce na nich wcale odpalić

Proszę o pomoc w znalezieniu takowego komputera
    pozdrawiam.
  • Poziom 41  
    kap3l95 napisał:
    Do autka były podpinane inne komputery ale nie chce na nich wcale odpalić

A co z immo?
  • Poziom 27  
    Też uważam ,że problemem twoim jest immo
  • Poziom 21  
    Bez dopasowania sterownika z immo na żądnym sterowniku nawet o tych samych oznaczeniach auto nie odpali.
  • Poziom 8  
    zaczęło się od tego że autko było sprowadzone z niemiec i nie miało uszczelki po maską i nalało się wody we wtyki. na początku odpalał ale pracował na 2 cyl, później na 3. po jakimś czasie u mechanika autko wcale nie odpalało, następny mechanik nie wiem jak to robił z immo ale silnik na innym kompie kręcił tylko nie odpalał teraz jest na starym komputerze i odpala ale nie wchodzi powyżej 2000obr podpinany już był kilka razy pod komputer i autko w tej chwili stoi u 3 mechanika bo każdy rozkłada ręce. wymieniali już wiązkę elektryczną, wtrysk i robili jakieś obejścia przy kompie i nic...
  • Poziom 8  
    zaczęło się od tego że autko było sprowadzone z niemiec i nie miało uszczelki po maską i nalało się wody we wtyki. na początku odpalał ale pracował na 2 cyl, później na 3. po jakimś czasie u mechanika autko wcale nie odpalało, następny mechanik nie wiem jak to robił z immo ale silnik na innym kompie kręcił tylko nie odpalał teraz jest na starym komputerze i odpala ale nie wchodzi powyżej 2000obr podpinany już był kilka razy pod komputer i autko w tej chwili stoi u 3 mechanika bo każdy rozkłada ręce. wymieniali już wiązkę elektryczną, wtrysk i robili jakieś obejścia przy kompie i nic...
  • Poziom 21  
    Ale co pokazywał komputer? jakie usterki?