Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Siemens rocznik 2007 - Cofający się program

VEGAMONTER 18 Wrz 2012 20:21 2427 5
  • #1 18 Wrz 2012 20:21
    VEGAMONTER
    Poziom 2  

Zmywarka Siemens rocznik 2007 - Cofający się program

Witam serdecznie.
    Zacząłem nowy temat ze względu iż mój problem jest nieco inny. Mam w domu zmywarkę Siemens dostałem ją od znajomej. Modelu nie podam ponieważ nie mogę znaleźć żadnej tabliczki w instrukcji też nie pisze.

Jednak problem polega na tym, że po włączeniu każdego programu oprócz mycia wstępnego po upływie różnego czasu program cofa się o nieokreślne liczby. Przykładowo Program 70°C. Czas 152min gdy schodzi do 98 cofa się do 132 potem znowu potem zejdzie do 50 i znowu skacze do 112. Tak w kółko. Wczoraj na tym programie doszło do 9 min i skoczyło do 108. Włączyłem ją od 18 zasnąłem i żona dopiero wyłączyła o 2 w nocy.

Odkręciłem lewy bok oraz spód odłączyłem wszystkie węże były czyste. Nie mogę dojść do ładu czego to może być wina. Zmywarka pobiera wodę, grzeje, zmywa.
    W tej chwili po 2 godzinach zmywania włączam reset i wyłączam ją.
    Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

1 5
  • #2 17 Lip 2018 11:07
    mackoste
    Poziom 2  

Witam,
    Mam pytanie czy wie Pan może już jaki model ma opisana przez Pana zmywarka bo mam taka sama z innym problemem i też nie mogę ruszyć z naprawa bo nie znam jej modelu ani nie znajduję tabliczki znamionowej.

Pozdrawiam,
    Maciej Kostecki

0
  • #3 17 Lip 2018 14:52
    abuhamza
    Specjalista AGD

Pierwsze co to nalewak i rure bym wyczyścił a później szukał czego innego.

0
  • Pomocny post
    #4 18 Lip 2018 18:22
    mrice
    Specjalista AGD

mackoste napisał:
    nie znam jej modelu ani nie znajduję tabliczki znamionowej.

Model = E-nr
    Znajduje się na srebrnej części drzwi patrząc na nie od góry po otwarciu.

0
  • #6 24 Lip 2018 20:35
    skryn
    Admin grupy AGD

mackoste napisał:
    Niestety, mimo usilnego wypatrywania tego numeru na metalowym obrzeżu drzwi zarówno z góry jak i z boku nie znalazłem go. Mam dokładnie taki sam model zmywarki jak kolega VEGAMONTER https://obrazki.elektroda.pl/4406244000_1347992373.jpg

To źle patrzysz. Przypatrz się jeszcze ze czterdzieści razy, jak nie widzisz tabliczki wypalonej od czoła, od góry. Widoczna pod pewnym kątem. To nie jest naklejka.

0