Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peiyng 9138t brak dzwieku

19 Wrz 2012 21:42 1911 6
  • Poziom 9  
    Mam problem z radiem peiying 9138t radio włącza sie ale w głośnikach nie ma żadnej reakcji nic nie buczy nie szumi. Podejrzewam że to końcówka mocy ale nie jestem pewien.
  • Poziom 30  
    Więc należy sprawdzić czy dźwięk do końcówki dochodzi i czy czasem nie ma na niej sygnału mute lub standby.Tyle w temacie.
  • Poziom 9  
    Sprawdziłem czy do układu dochodzi sygnał za kondensatorami było napiecie 12v, na wyjsciu glosnika 0,0 po za tym układ wogóle sie nie grzeje. Tak w ogóle to napisze co stało sie z radie wcześniej. Dostałem to radio od kumpla, nie mial oryginalnej kosci zasilania i podłączyl plus do jednego z wyjść głosnika na tym wyjściu była przerwana ścieżka pewnie wywaliło jak podłączył. Czy to mogło spalić układ? Gdy wsadzę płytę do napędu słychac że chodzi przełacza piosenki zatrzymuje sie na stop ale na wyświetlaczu pojawia sie napis ,,uwaga z tej opcji nie można korzystac w czasie jazdy " i nie znika. Z góry dzięki za pomoc.Peiyng 9138t brak dzwieku Peiyng 9138t brak dzwieku Peiyng 9138t brak dzwieku
  • Poziom 30  
    Podpięcie + mogło spalić kostkę na 100%.
    A napis świadczy otym że nie możesz oglądać wideo w czasie jazdy - czyli trzeba podpiąc przewód na kostce iso oznaczony jako hamulec do plusa lub minusa(nie pamiętam,poszukaj na elektrodzie).
    Na wyjściu na głośniki powinno być ok.6V
  • Poziom 9  
    Układ wymieniony jest dzwiek. Ekran tez chodzi. Niestety pojawiły sie problem z przyciskami wszystkie chodzą odwrotnie. Oraz gdy właczam plyte to ekran zaczyna szwankować i jest nie wyraźny.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Spójrz na taśmę łącząca panel z płytą główną radia.
    Jak chodzą odwrotnie to musisz zamontować radio odwrotnie ;)
  • Poziom 9  
    Taśma sprawdzona. Przyciski nadal nie chodzą poprawnie.Prawdopodobnie przegrałem płytke gdy wymieniałem przyciski.
    Satysfakcja z pracy jednak jest.