Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV z tunerem satelitarnym

Kaloteck 19 Wrz 2012 22:08 1446 3
  • #1 19 Wrz 2012 22:08
    Kaloteck
    Poziom 10  

Szukam 37-calowego TV z tunerem satelitarnym, wymagania raczej podstawowe, bo tylko do programów FTA czyli niekodowanych, nie są mi potrzebne wejścia na karty itp. No i niby jest kilka takich modeli w ofercie, np. Philipsa, LG, Sony czy Samsunga, ale czytałem że np. w Philipsach właśnie tworzą się jakieś osobne listy na programy nadawane z naziemnej i osobno na satelitarnie, że trzeba szukać w menu i robić różne kombinacje.

A ja bym chciał po prostu żeby była jedna lista przerzucana z pilota klawiszami przez progr+ prog-. Jest wiele opinii, że lepiej kupić tuner osobno, ale chciałbym ograniczyć liczbę pudełek na stoliku, bo 3 to jednak max.

Podobno Technisat robi takie telewizory, ale wolałbym "normalnego" producenta.

• #2 20 Wrz 2012 18:57
    jacekRCA
    Poziom 25  

Wiesz co, mamy tutaj taki zwyczaj przygotowania odpowiedzi dotyczących szukanego TV, poza tym nie napisałeś do jakiej kwoty chcesz kupić TV, racja Philips, LG, Sony, Samsung mają sporą ofertę, ale bez jakiejś granicy cenowej będzie trudno coś pomyśleć.

Gdzie naczytałeś się, że tuner osobny jest lepszy? Wg mnie lepiej wziąć wbudowany ze względu na lepszą współpracę z telewizorem.

• #3 20 Wrz 2012 19:59
    Kaloteck
    Poziom 10  

Nie chciałbym przekroczyć 2500 zł, nie mam prefernecji co do marki, matrycy itp. dlatego nie podawałem tej wyliczanki. Miałem np. upatrzonego Philipsa 32 PFL 5700K, ale co z tego, gdy okazało się, że nie ma możliwości utworzenia jednej listy programów dla DVB-T i DVB-S łącznie. Tworzone są podobno dwie odrębne listy między którymi trzeba się przełączać. Podobnie jest w Samsungach, wydawałoby się, że skoro są 2 tunery (naziemna + satelitarna) to utworzy się z tego jedną dużą listę i będzie można sobie po niej hulać, okazuje się, że nic z tego. Dlatego pytam tutaj, czy może ktoś zna jakiś model, który by to potrafił.

• #4 21 Wrz 2012 00:38
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant

To zdecydowanie lepsze i tańsze rozwiązanie z tym oddzielnym tunerem.
    Bo masz posegregowane wszystko wg własnych potrzeb.
    I do takiego rozwiązania extra telewizor to :
    - Panasonic 37ET5
    - Philips 37 pfl 6007 za dopłatą

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson