Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Prykanie dźwięku logitech g35

20 Wrz 2012 00:55 1242 10
  • Poziom 7  
    Tak więc zakupiłem ostatnio słuchawki logitech g35 wszystko ok ładnie i w ogóle ale gdy odpalam filmik na youtube to słuchawki zaczynają lekko prykać, gdy odpalam jakiś filmik lub muzykę albo grę w komputerze to dźwięk jest normalny tylko na różnych stronach z teledyskami i youtube tak jest. Posiadam windows xp 32bity karta dźwiękowa Realtek AC'97 może jest za stara na te słuchawki ja się tam nie znam. Gdy odpalam filmik w najmniejszej jakości prykanie znika leczy gdy znowu zmieniam to się pojawia. Może jest coś źle skonfigurowane, proszę o pomoc!
  • Poziom 43  
    Na głośnikach też słychać to "prykanie"?
    Gdzie podłączone są słuchawki (przedni/tylny panel)?
    Przy przewijaniu np.: stron internetowych także występują jakieś dźwięki w słuchawkach?
  • Poziom 7  
    w głośnikach nie występuję prykanie wejście usb przedni panel raczej dobrze działa przy przewijaniu stron słychać normalnie z tym prykaniem tylko w przeglądarce mam takie problemy ale np taka mała reklama chodzi mi o taką z dźwiękiem to normalnie leci
  • Poziom 21  
    Podejrzewam że kolega ma chrome'a , mam podobny problem lecz dzieje się to nie tylko przy przesuwaniu strony lecz też przy np. kopiowaniu danych z dysku ATA (przy SATA zjawisko nie występuje). Podejrzewam że któryś z podzespołów nie wyrabia się z przesyłem danych do karty dźwiękowej i przykładowo kopiowaniem danych.
  • Poziom 7  
    Ja używam FireFox ponieważ z chrome mam problem ale jeśli zmienię słuchawki na stare to wszystko jest ok
  • Poziom 11  
    Do internetu jesteś podpięty kablem czy wifi? Pytanie wydaje się być głupie... ale miałem taki problem z kartą Tp-linka że wywoływała takie "pyrkanie".
  • Poziom 7  
    podłączenie kablowe i znowu poruszę to że jak zmienię na stare słuchawki to wszystko działa
  • Poziom 43  
    Objawy takie występują nader często przy zintegrowanych układach dźwiękowych - może po prostu te Logitech'y są czulsze/mają wyżej ustawiony próg głośności.
  • Poziom 7  
    Czyli ze nic się z tym nie da zrobić :( tzn na darmo kupowałem nie chce mi się pobierać każdego filmu bo wtedy nie pierdzi sprawdzałem ehh na yt siedzę często więc będę musiał zmieniać słuchawki :(
  • Poziom 7  
    Tylko w przeglądarkach tak mam na komputerze normalnie odtwarzam pobrane teledyski itp bez żadnych problemów

Dodano po 11 [minuty]:

chciałbym szybko dodać że odpaliłem bardzo stara przeglądarkę czyli internet explorer i muszę stwierdzić że tam jest tak bardzo ciche prykanie dźwięku że go w ogóle prawie nie słychać. Więc to może być wina przeglądarek innych ponieważ na Operze i Firefox jest bardzo głośno słychać prykanie. Internetu explorer nie mam zamiaru używać ponieważ lagują mi filmiki na chrome nie mam jak sprawdzić. Więc pytanie do was czy to może być wina mojej karty dźwiękowej czy przeglądarki?
  • Poziom 7  
    Prawdopodobnie procesor nie wyrabiał. Po wymianie na lepszy problem ustąpił