Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Update ciągle instaluje te same aktualizacje

20 Wrz 2012 09:18 13473 11
  • Poziom 14  
    Witam wszystkich,
    Mam problem z Windows Update w Windows Vista Home Premium 64 bit. Przy każdym uruchomieniu system znajduje 2 aktualizacje KB2600217 i KB2656351. Łatki ładnie się instalują, a po restarcie komputera Windows Update twierdzi, że musi zainstalować te same 2 łaty. Nie znajduje mi niczego innego. Mam Eset SmartSecurity, który nie wykrył żadnego zagrożenia. Próbowałem stosować narzędzia naprawcze od Microsoft do Windows Update, ale nie działają. Czy ktoś ma jakiś pomysł?
  • Poziom 35  
    Miałem podobny problem. Pomogło uruchomienie Windows Update, ręczne naciśniecie przycisku instaluj aktualizację i potem restart komputera ( tak, żeby komputer sam nie robił tego przy wyłączaniu ). Jeżeli nie pomoże to co podesłał DriverMSG to możesz zwyczajnie ukryć te dwie aktualizacje.
  • Poziom 35  
    Odinstaluj NET.FRAME i zainstaluj ponownie :)
  • Poziom 14  
    Wypróbowałem wszystkie sposoby z Waszych podpowiedzi, ale niestety żaden nie zadziałał. Wygląda na to, że czeka mnie przeinstalowanie systemu, bo nie instalują mi się żadne nowe aktualizacje, tylko ciągle te same 2. Chyba, że macie jeszcze jakieś pomysły?
  • Poziom 19  
    Odinstaluj te aktualizacje które się pobierają za każdym razem, po usunięciu posprzątaj rejestr ccleanerem, uruchom ponownie kompa i zainstaluj je na nowo.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Tak to ciągle dwie aktualizacje netframework pomogło odinstalowanie netframework 3.5 i 4.0 miałem to samo.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Ręczne pobranie i zainstalowanie tych poprawek także nie pomaga?
  • Poziom 19  
    sprawdź jeszcze datę i godzinę w kompie aczkolwiek to nie powinno być problemem bo wtedy raczej w ogóle by się nie chciał aktualizować, ile masz miejsca na dysku c?
  • Poziom 14  
    Odinstalowywałem te aktualizacje, czyściłem dysk i rejestr CCleanerem - nie pomogło. Datę w komputerze mam dobrą, a wolnego miejsca na dysku C mam 40GB. Nie próbowałem pobierać ręcznie tych aktualizacji, spróbuję - dam znać co z tego wyszło. Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
  • Pomocny post
    Poziom 35  
    Ale odinstaluj program NETFRAMEWORK 3.5 i 4.0
    nie aktualizacje do niego nie wiem o co chodzi ale tak wkurzało mnie to kilkunastominutowe wyłączanie że próbowałem wszystkiego aż gdzieś na jakimś forum znalazłem to i o dziwo pomogło