Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Multiroom w Cyfrowym Polsacie

asterro 20 Wrz 2012 12:14 5283 5
  • #1 20 Wrz 2012 12:14
    asterro
    Poziom 10  

Proszę o informacje na temat uciążliwości tego rozwiązania pod względem wymogów autoryzacji drugiej karty w głównym dekoderze.

Czy jest jakiś ustalony przedział czasowy, po którym na drugim dekoderze wyskakuje info o potrzebie autoryzacji karty w dekoderze głównym?

0 5
  • #2 20 Wrz 2012 12:57
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 20 Wrz 2012 18:47
    asterro
    Poziom 10  

Pytałem przez infolinię i nie uzyskałem szczegółowej odpowiedzi, stąd wolę się spytać osób używających tę funkcję w siebie w domu aby wiedzieć jak to naprawdę wygląda.

0
  • #4 20 Wrz 2012 21:00
    1098678
    Użytkownik usunął konto  
  • #5 21 Wrz 2012 04:06
    asterro
    Poziom 10  

mihal2002 napisał:
    asterro napisał:
    Czy jest jakiś ustalony przedział czasowy,

Kiedy zażąda dekoder. Reszta informacji w CP!

Jeśli nie posiadasz żadnych informacji to niepotrzebnie nabijasz sobie kolejnego posta odpowiadając w tym temacie.

Właśnie chodzi mi o to co jaki czas CP wymaga by drugą kartę autoryzować. Czy jest to co 24h, co kilka dni, co tydzień, itd... ? W CP na infolinii nie potrafili sprecyzować.

0
  • Pomocny post
    #6 21 Wrz 2012 05:10
    płetwa
    Poziom 29  

Mniej więcej raz w tygodniu, wcześniej na dole ekranu pojawia się informacja że dekoder dodatkowy zostanie zablokowany, wówczas już można zamienić kartę. Wyciągasz kartę z głównego dekodera i wkładasz do dodatkowego, pojawia się komunikat że został odblokowany i należy ponownie włożyć dedykowaną kartę.

Nie jest to specjalnie uciążliwe bo oba dekodery mam w sąsiednich pokojach, ale kompletnie nie zda egzaminu w dwóch sąsiednich budynkach (jeśli o to chodzi).

0