Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tuner DVB-T Cabletech URZ0090 nie pamięta posegregowanych programów

20 Wrz 2012 15:13 3648 8
  • Poziom 12  
    Tuner ten po zaprogramowaniu i posortowaniu prograów nie pamieta kolejności w jakiej został posortowany a napis czekaj zapamiętuje sie wyświetla. Gubi kolejnosć po dłuższym czuwaniu lub po odlączeniu od sieci.
  • Poziom 42  
    Tuner jest na gwarancji?
  • Poziom 12  
    Tak.Tylko nie wiem czy to jest wada czy po prostu jest jakiś haczyk w programowaniu.
  • Poziom 42  
    Zostaje gwarancja lub wgranie nowszego softu (o ile jest).
    Możesz też się skontaktować z kolegą o niku GUTEK.
  • Poziom 30  
    To znany problem MStarów - tuner aktualizuje listę automatycznie gdy wykryje zmiany w tablicy PMT. Bywają też przypadki że coś się sypnie w ustawieniach softu i lista rozsypuje się co chwila.
    Na aktualizację do tego sprzętu naprawiającą ten problem raczej nie ma co liczyć.

Możesz jedynie spróbować przywrócić parę razy ustawienia fabryczne, a potem przeskanować RĘCZNIE tylko te częstotliwości na których masz u siebie MUXy. Z pominięciem MUXu mobilnego polsatu (jeśli w ogóle odbierasz).

Jeśli to nie pomoże to gwarancja, niech oni się z tym męczą.
  • Poziom 12  
    Dzieki za podpowiedzi! Ten tuner działa na kablówce na której jest z radiowymi prawie 70 programów a najczęściej oglądane są na różnych mux-ach. Zostaje tylko zapamietać gdzie który jest.
  • Poziom 30  
    Jeśli używasz z kablówką to nic na to już nie poradzisz. Jedynie pisać do producenta o aktualizację oprogramowania, chociaz wątpię by Lechpol taką wydał.

Kablówka pewnie resetuje PMT, nie wiem co jest tego powodem.
  • Poziom 12  
    Problem tkwi w oprogramowaniu. Jeżeli ktos nie chce mieć takich problemów to polecam Krugery typy 188 200 i 201. Takie testowałem i wszystko jest OK
  • Poziom 12  
    Witam. Mam ten sam problem. Coś się wyjaśniło w tej kwestii. Dodatkowo zamiast szukać np 20 kanałów znajduje ich 60 po 2-3 kanały tego samego programu.
    Moderowany przez Olek II:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.