Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

skoda fabia 1.9 tdi - piszczyk jest, ale brak oświetlenia wnętrza

cezarykce 20 Wrz 2012 18:10 3384 0
  • #1 20 Wrz 2012 18:10
    cezarykce
    Poziom 1  

Witam. Mam nietypowy problem a nie mogę znaleźć rozwiązania. Po otwarciu drzwi obojętne których nie świeci oświetlenie wnętrza. Wymieniłem mikrostyk drzwi kierowcy ponieważ nie dział i myślałem że to będzie przyczyną, jednak pomogło to tylko na obrysówki drzwi przednich oraz sygnał włączonych świateł przy wyjęciu kluczyka :D. Dodam że nie działa jeszcze mikrostyk drzwi pasażera z przodu ale to już naprawię za parę dni. Tylne działają bo zapala się kontrolka na desce. Czy oświetlenie wnętrza jest na przekaźniku ?? w skrzynce z bezpiecznikami wszystko jest ok a jak wyciągam jeden bezpiecznik chyba nr5 to gasną obrysówki w drzwiach a jak go wkładam ponownie to słychać pstryknięcie przekaźnika pod kierownicą i się zapalają nie miałem już dzisiaj czasu rozkręcać tego. Ciekawi mnie czy to może być ten sam przekaźnik co do wnętrza może ktoś wie. Oczywiście oświetlenie wnętrza świeci jak się go włączy ręcznie.
    A więc tak: czy to może być przez krańcówkę w drzwiach pasażera lub może przekaźnik a może coś w module komfortu ?? Proszę o porady.
    Posiadam fabie elegance 1.9 tdi silnik atd

Pozdrawiam Maciek

4 0