doświadczyłem że świetlówka która jest włączona w szereg z kondensatorem zużywa się 1/5 czasu wcześniej niż druga bez kondensatora
praktycznie wymieniam świetlowki z jednej strony ciągu lamp, po jakimś czasie z drugiej
dlaczego tak się dzieje?
praktycznie wymieniam świetlowki z jednej strony ciągu lamp, po jakimś czasie z drugiej
dlaczego tak się dzieje?