Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Norton 360 2013 - Norton 360 2013 czy Norton 360 6.0

est_ars 20 Sep 2012 21:53 2970 12
    est_ars
    Level 18  
    Zauważyłem, że pojawiła się nowa wersja oprogramowania Norton 360. Dodano w jej nazwie "2013". Niedługo kończy mi się subskrypcja na Norton 360 6.0. Na allegro wersja jednostanowiskowa wersja 2013 kosztuje 119,90 zł. podczas gdy trzystanowiskowa wersja Norton 360 6.0 kosztuje 99,00 zł.
    W związku z tym, iż potrzebuję ochronę dla jednego komputera zastanawiam się nad kupnem droższej wersji 2013. Stąd moje pytanie:
    Czy warto zainwestować w Norton 360 2013 - co można zyskać w stosunku do tego co oferuje Norton 360 6.0?
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    irek6311
    Level 33  
    est_ars jeśli jest nowsza wersja N360 to możesz aktualizować swoją wersję za Free ,
    ostatnio kupiłem 3 pakiety N360 6.0 na Allegro i jak zechcę to aktualizuję ,
    nie kupuj tej nowej droższej wersji bo szkoda kasy .
    est_ars
    Level 18  
    irek6311 wrote:
    est_ars jeśli jest nowsza wersja N360 to możesz aktualizować swoją wersję za Free ,
    ostatnio kupiłem 3 pakiety N360 6.0 na Allegro i jak zechcę to aktualizuję ,
    nie kupuj tej nowej droższej wersji bo szkoda kasy .

Dziękuję za odpowiedź. Dotychczas też tak robiłem, kupując najtańszą dostępną wersję na allegro i aktualizując ją do najnowszej. Niecały rok temu kupiłem trzystanowiskową, pudełkową wersję Norton 360 5.0 i dzięki dostępnym aktualizacjom korzystam w tej chwili z wersji 20.1.1.2. Proponuję żebyś też odwiedził swoje konto na stronie symanteca i ściągnął najnowszą aktualizację.

Jednak wracając do tematu:
    odniosłem wrażenie, że Norton 360 2013 to oddzielny produkt. Co oznacza, że Nortona 360 nie da się zaktualizować do Nortona 360 2013.
    irek6311
    Level 33  
    Aktualizowałem Norton 6.0 do tej nowej wersji i szczerze to niewiele zmian ,
    nie jest to oddzielny produkt a nowa wersja Norton 360 jak co roku ...
    z Norton Account pobierasz aktualizację i instalujesz ,
    tak na marginesie Norton AntiVirus i Norton Internet Security też są w nowej wersji 2013 ... wszystkie stare wersje można aktualizować co zresztą jest dostępne od dawna .
    irek6311
    Level 33  
    est_ars jestem na 100% pewny ,
    aktualizowałem NIS 2012 i N360 6.0 i taki jak 2013 wersja z Allegro/ProLine jest ,
    jak masz licencje na produkt Nortona to możesz za free aktualizować do najnowszej wersji ,
    starsze wersje są lepsze o na 3 stanowiska więc nie ma co główkować .
    est_ars
    Level 18  
    Dzięki. Też mam ten interfejs graficzny i porównywałem go ze screenami opublikowanymi w ramach prezentacji nowej wersji 2013. Zastanawiałem się jedynie czy użytkownicy, którzy kupują najnowszą wersję, otrzymują identyczne oprogramowanie, czy może ich pakiet rozszerzono o jakieś dodatkowe opcje, które nie instalują się podczas aktualizacji, gdy korzystamy z klucza do wersji 6.0.

(Małe sprostowanie. Powinienem był raczej napisać: gdy nasz pakiet został zainstalowany przy użyciu klucza dla wersji 6.0 lub starszej.)

Zastanawiam się również, czy zaktualizowany do najnowszej wersji pakiet, przyjmie bez problemy starszy klucz. Czy może będę musiał zainstalować oprogramowanie od nowa. Choć raczej nie spodziewam się żadnych problemów, klucz ze starszych wersji zawsze pasował.
    irek6311
    Level 33  
    Aktualizując poprzez stronę Norton nie musisz klucza produktu wpisywać ponownie ,
    dodatkowych ekstra opcji w kupionych wersjach 2013 nie ma < to samo co w aktualizowanej wersji ,
    pisałem zresztą że aktualizowałem < bezproblemowo się to robi ;)

est_ars
    Level 18  
    Chyba dość ciężko nam przychodzi skomunikowanie naszych przekazów.;)
    Ja również aktualizowałem z wersji 5.0 (tę kupiłem rok temu) do 6.0, a następnie do najnowszej 20.1.1.2.
    Wszelkie wątpliwości mógłby rozwiać ktoś, kto kupił i zainstalował wersję 2013 oraz porównał ją z tym co otrzymujemy po zakupie i instalacji starszej wersji, a następnie zaktualizowaniu jej do najnowszej wersji.

Aktualizując nie muszę klucza wpisywać ponownie, zgoda. Rzecz w tym, że chodziło mi o przedłużenie subskrypcji. Pozdrawiam.
    est_ars
    Level 18  
    Pakiet jest zabugowany. Co chwilę zgłasza komunikaty o błędach. Reinstalacja, usuwanie, ponowna instalacja nie pomagają. Po prostu nie kupujcie Nortona 360. Chętnie odzyskałbym swoje pieniądze, niestety to niemożliwe. Z całą pewnością ostatni raz kupiłem cokolwiek od symanteca.
    dpdp
    Level 9  
    Mam nadzieje że nikt nie będzie narzekał że odkopałem nieco stary temat.

Nie ma co narzekać na zabugowanie pakietu. Kiedyś gdy miałem identyczne problemy(również po zainstalowaniu norton 360 w tej wersji) skorzystałem z pomocy technicznej symanteca gdzie po polsku wytłumaczono mi jak dokładnie naprawić windowsa(w jego błędach był problem) i wszystko działa do dziś.
    Więc jeśli coś nie działa w którymkolwiek nortonie warto skorzystać z pomocy technicznej za którą zapłaciliśmy w chwili kupna.
    irek6311
    Level 33  
    dpdp masz w 100% rację ,
    większość problemów z aplikacjami ma początek w systemie ,
    obecnie N360 7.0 działa mi na 5 komputerach bez problemów < systemy operacyjne świeże i stabilne .