Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ograniczony download, net muli - log z OTL

21 Wrz 2012 10:49 1113 4
  • Poziom 15  
    Witam. Potrzebuję pomoc przy "odsyfieniu" kompa, system świeżo zainstalowany a nadal mam bardzo ograniczony transfer neta, strony otwierają się wieczność.

Zamieszczam log z OTL:
    Log OTL

Nie bardzo się znam na tym, ale z tego co przeglądałem do usunięcia są linijki: 121-140 (O33), 186-191, 193-214, 237-250, 264-268, 272-362. Czy coś jeszcze jest podejrzane?
  • Spec od komputerów
    Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Cytat:
    :OTL
    O28 - HKLM ShellExecuteHooks: {AEB6717E-7E19-11d0-97EE-00C04FD91972} - Reg Error: Key error. File not found

:Reg
    [-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

:Commands
    [emptytemp]

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.
    .Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free
    Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa "Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje."
  • Poziom 15  
    Zrobiłem tak jak mi radziłeś, malware znalazło 3 wirusy, które usunąłem. Zainstalowałem Awasta i wykrył kilka wirusów na partycji D, mimo że nie miał aktualnej bazy danych. Po prostu przy próbie aktualizacji rozłączało połączenie. Zauważyłem, że wchodząc na jakąś stronie na dole widać jak zmienia adres - przekierowanie na inny adres. Net jak mulił tak muli nadal. Jedynie poprawa na yuotube ale to szczegół. Powinno być znacznie lepiej.
    Oto nowy skan systemu z OTL:
    OTL

Skończyły mi się już pomysły. Używałem Brontok Removal Tool, ComboFix i adwcleaner i nadal jak net mulił tak muli. Przekierowuje łącza na inne strony. Proszę o dalsze porady.
  • Poziom 15  
    Zrobiłem jak i radziłeś. Zainstalowałem najnowszego avasta wersje internet security, przeskanowałem cały dysk i 0 wirusów.
    Nagle zapaliła mi się żarówka w głowie :D Zmieniłem tylko w ustawieniach karty sieciowej "szybkość łącza/tryb duplex" z automatycznej negocjacji na 10Mbps/Full Duplex. Internet śmiga aż miło.

PS. Dziękuje Acorus 20 za zaangażowanie.
    Temat rozwiązany.