Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Naprawa systemu plików w SAMSUNG HM500JI

malpka32 21 Wrz 2012 11:25 1167 6
  • #1 21 Wrz 2012 11:25
    malpka32
    Poziom 9  

Witam, mam dysk na którym uszkodzony został system plików, a potrzebuję dostać się do danych na tym dysku. Zacząłem coś tam robić według jakiegoś tutoriala, ale nie przyniosło to pożądanego efektu. Teraz wyczytałem, że na elektrodzie można liczyć na analizę systemu plików. Załączam więc pliki i proszę o pomoc.

Z góry dziękuje!
    malpka32

0 6
  • #2 21 Wrz 2012 11:52
    pidar
    Spec od pamięci masowych

Proszę najpierw odczytać wartości parametrów SMARTu tego dysku i przedstawić nam do analizy na forum.
    Proszę odczytać SMART przy użyciu programu:CrystalDiskInfo.
    (w progrmie przełącz: Funkcje> Advanced feature>Wartość Raw>10[DEC]).
    S.M.A.R.T. Technologia monitoringu i raportowania stanu dysku

0
  • #3 21 Wrz 2012 12:15
    malpka32
    Poziom 9  

Mam nadzieję, że o to chodziło i jest to wystarczająca ilość informacji. Jeśli trzeba coś więcej to doślę, tylko opisz co potrzeba.

0
  • #5 23 Wrz 2012 01:35
    malpka32
    Poziom 9  

Wszystko fajnie, wypełniłem sektor 63 plikiem, który mi podałeś, uruchomiłem ponownie komputer. Problem teraz jest taki, że chciałbym wyciągnąć z tego dysku informacje, ale kiedy na niego wchodzę to wygląda to tak, jakby był po formacie... Natomiast kiedy wejdę we właściwości dysku to pokazuje mi, że wolnego miejsca jest tylko 150GB reszta zajęta. Pliku niestety żadnego nie mogę zobaczyć... Dodam, że to dysk zewnętrzny, który jest podpięty pod USB, ale to chyba nie ma znaczenia?

0
  • #6 23 Wrz 2012 09:26
    slawekb61
    Poziom 15  

DMDE > okno Partycje > Szukaj FAT
    Sprawdź czy znajdzie pliki, oraz czy znalezione można prawidłowo otworzyć po odzysku. Odzyskuj na inny nośnik

0