Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czym połączyć zawias bramy?

21 Wrz 2012 12:28 3846 4
  • Poziom 13  
    Witam wszystkich
    Mam taki problem- wyłamany zawias bramy. Był spawany, jednak ja ani nie mam możliwości spawać, ani tym bardziej umiejętności do tego.
    Czy Drodzy Użytkownicy znają może inne metody połączenia tego, takie, aby wszystko działało? Czy pozostaje tylko szukać jakiejś ekipy spawającej bramy?
    Pozdrawiam serdecznie

Czym połączyć zawias bramy? Czym połączyć zawias bramy? Czym połączyć zawias bramy? Czym połączyć zawias bramy?

Link do Picasa, gdyby zdjęcia się nie wyświetlały:
    https://picasaweb.google.com/105398759201109723511/100MEDIA?authkey=Gv1sRgCKPAs-b2q6WT9gE
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 13  
    Czyli zdjąć ten urwany zawias i poszukać jakiegoś warsztatu gdzie mi dospawają jakiś płaskownik?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wybacz, ale skoro zadajesz takie pytania, to brak ci elementarnej wiedzy o mechanice i jakiejkolwiek wyobraźni przestrzennej.
    Jak ty sobie wyobrażałeś połączenie tulei zawiasu z bramą bez spawania? Widzisz tam jakiekolwiek inne metody?
    Fakt - można zdjąć tą tuleję i dospawać płaskownik, a ten przykręcić później do bramy. Sprawa prosta. Ale też na to nie wpadłeś? To ci jeszcze podpowiem, że ten płaskownik MUSI być przyspawany w określonym miejscu, by nie nastąpiło niemożliwe do usunięcia przesunięcie tulei zawiasu, które uniemożliwi poprawną pracę bramy.
    Przy takiej wiedzy, szukaj kogoś, kto to ogarnie. A o mobilnego spawacza wcale nie jest trudno.
  • Użytkownik usunął konto