Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak połączyć się i sterować innym komputerem

21 Wrz 2012 16:00 2937 7
 • Poziom 7  
  Mam w domu dwa komputer, jeden laptop drugi stacjonarny u syna w pokoju.Oczywiście podpięte do jednego routera.Chcę się dowiedzieć jak mogę połączyć się z tym u syna komputerem aby mieć kontrole nad tym co robi i to widzieć, a w razie potrzeby wyłączyć.Szukałem już w necie ale nie znalazłem nic co by mnie zadowoliło.Podajcie instrukcje krok po kroku jak coś takiego zainstalować.I jeszcze jedno.Syn spędza dużo czasu po szkole u dziadków i tam też uzależnia się, tam też chciałbym móc przejąć kontrole zdalnie nad tym komputerem.Jeśli to możliwe to proszę o rade.
 • Poziom 19  
  Jakie systemy operacyjne są na tych komputerach? Najprostszym rozwiązaniem będzie Pulpit Zdalny zintegrowany z windowsem, ja osobiście korzystam tez z aplikacji Team Viewer, do pobrania tutaj: http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx prosta i darmowa aplikacja do zdalnego dostępu.
 • Poziom 16  
  Kolega wyżej dobrze mówi co do tego programu TeamViewer... lecz jak wiadomo... każdy program można wyłączyć... Co innego jak synek jest w pokoju obok i jest zdesperowany tym, że jego wyłączyć nie może... a co innego jak u babci... i przez przypadek kliknie zakończ... W takim wypadku trzeba by coś zmodyfikować z kontrolą rodzicielską.
 • Poziom 19  
  W Team Viewer jest opcja zablokowania wyłączenia aplikacji :)
 • Poziom 43  
  Ile syn ma lat? Proponuję najpierw "przejęcie kontroli" nad synem a nie jego komputerem.
  Ponadto nie wiemy czy akurat to jest prawdą, ze chodzi o komputer syna a nie byłej żony. A w szpiegowaniu użytkowników tutaj się nie pomaga.
 • Poziom 28  
  Zainteresuj się VNC
 • Poziom 7  
  TeamViewer. mam zainstalowany lecz nie zupełnie się sprawdza żeby się połączyć muszę znać kod,młody ma 9lat ,chodzi o to że ja pracuje na wyjazdach i dlatego potrzebuje mieć kontrole,a z żoną jestem szczęśliwy.haha.A co to jest to VNC?

  Dodano po 4 [minuty]:

  ja mam xp prof, a młody win 7
 • Pomocny post
  Poziom 19  
  W Team Viewer możesz ustawić stałe hasło zamiast tego losowego, Prawym przyciskiem myszy na ikonke koło zegarka, potem Opcje następnie zakładka Bezpieczeństwo i tam definiujesz hasło.